Jindřich Mičán technickým ředitelem české pobočky ESETu

25. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: ESET)
Novým technickým ředitelem v české pobočce globální bezpečnostní společnosti ESET je Jindřich Mičán. Ze své pozice vede tým pro vývoj interních systémů, služby technické podpory a doprovodných služeb a interní IT oddělení.

„Jsem opravdu rád, že svou další profesní cestu mohu spojit se společností, která mi byla vždy blízká. Ať už kvalitou produktů a služeb, firemními hodnotami či dlouhodobou vizí tvořit bezpečnější digitální svět pro všechny. Cením si toho, jak tato firma pozitivně ovlivnila oblast kybernetické bezpečnosti, například edukací široké veřejnosti, a rád bych zde navázal a přidal k tomu i kus své práce. Po několika měsících ve firmě navíc pozitivně vnímám, že ESET dostává svému jménu i uvnitř, firemní kulturou, kde je každý zaměstnanec důležitý,“ uvedl Jindřich Mičán.

„Technickou divizi vnímám jako jedno z hlavních oddělení, kde můžeme podpořit a posílit vztah mezi firmou a uživatelem. Pokud se jako uživatelé ocitneme ve složité situaci, velice oceníme to, že se můžeme okamžitě spojit s expertním týmem, který navíc mluví česky,“ dodal Mičán.

Jindřich Mičán je absolventem Vysoké školy regionálního rozvoje (VŠRR/AMBIS). Dříve působil ve společnosti DataSpring, která je specializovanou divizí pro cloudové služby společnosti AUTOCONT. Na starosti měl kompletní provoz IT v datacentrech a zároveň ze své pozice podporoval vývoj obchodních produktů společnosti či pre-sales. Zkušenosti získával také ve společnostech LG Nexera BS AG nebo HCL (pro farmaceutickou společnost Novartis).

Ve volném čase se Jindřich Mičán věnuje cestování a tráví co nejvíce času s rodinou a přáteli. Je fanouškem hudby, vědy, kultury a literatury, především žánrů sci-fi, fantasy a krimi.

Štítky: 
Eset