IT Friends: Ondřej Bačina

21. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: IT Friends)
Firma IT Friends oznámila nástup Ondřeje Bačiny jako společníka, CTO a CMO. Ondřej Bačina dosud pracoval v Dell EMC na pozici regionálního marketingového ředitele infrastrukturních řešení pro oblast CEE.

Ondřej Bačina (42) má v nové funkci na starosti poradenskou činnost v oblasti digitální transformace a IT řešení. Zaměří se zejména na nejnovější technologické trendy, jako jsou hyperkonvergovaná infrastruktura, škálovatelné IT a Software Defined Datacenter. Dále má na starosti také strategické využívání marketingových fondů pramenících z nově získané partnerské úrovně Dell EMC Platinum partner.

„Věřím, že Ondřej bude výkonná posila do našeho týmu a že i s jeho pomocí dosáhne naše společnost vytyčeného cíle stát se jedním z největších partnerů Dell EMC,“ řekl Jakub Novák, jednatel IT Friends.

„Moc se těším, jak odložím sluchátka z regionálních callů a vrhnu se zase zpátky do interakce s reálnými zákazníky. Věřím, že moje dlouholetá zkušenost z korporátního prostředí a znalost trhu budou dobrým pomocníkem,“ doplnil Ondřej Bačina.

Ondřej Bačina pracoval Dell EMC (dříve Dell Czech Republic) více než 12 let a prošel zde řadou konzultantských, marketingových a manažerských funkcí. Ondřej vystudoval inženýra pro Finance a Marketing na soukromé vysoké škole Finanční a správní, hovoří anglicky a německy a ve volném čase rád jezdí na motocyklu Harley Davidson, hraje golf, cestuje a poznává nové lidi a kraje.