Ingram Micro představil nový tým pro značku Juniper Networks

7. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Ingram Micro Czech Republic)
V návaznosti na uzavření nového partnerství se značkou Juniper Networks představil Ingram Micro Czech Republic nový tým, který bude mít na starosti zavádění a implementaci technologií této značky na českém a slovenském trhu. Mezi členy týmu patří Miroslav Hozda, Petr Winkelhöfer a Jan Nitra.
Miroslav Hozda

Nový tým se skládá ze tří klíčových osobností s bohatými zkušenostmi a porozuměním potřebám zákazníků. Všichni tři odborníci jsou připraveni přinášet inovativní síťové technologie od Juniper Networks na český a slovenský trh a poskytovat zákazníkům kvalitní podporu a služby.

Miroslav Hozda přináší na pozici business development managera do týmu své zkušenosti v oblasti síťových řešení a strategického partnerství. Jeho schopnost efektivně řídit a rozvíjet partnerské vztahy a poskytovat komplexní podporu v oblasti obchodu, z něj činí klíčovou postavu pro strategický růst a expanzi značky Juniper Networks na trhu síťových technologií.

Petr Winkelhöfer působí jako product manager advanced solutions v Ingram Micro již řadu let a přináší tak do týmu své osobní know – how pro usnadnění spolupráce mezi jednotlivými odděleními Ingramu. Petr se orientuje zejména na potřeby zákazníků s maximálním důrazem na jejich spokojenost.

Jan Nitra zastává pozici presales engineer. Jde o zkušeného profesionála s bohatou pracovní historií v oblasti IT. Jeho odbornost a schopnost analyzovat potřeby zákazníků, navrhovat individuální řešení a poskytovat technické rady a konzultace jsou důležité pro úspěšné nasazení a podporu síťových technologií Juniper Networks.

Kontakty:

Miroslav Hozda – miroslav.hozda@ingrammicro.com
Petr Winkelhöfer – petr.winkelhofer@ingrammicro.com
Jan Nitra – jan.nitra@ingrammicro.com

Profilová karta firmy

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro Czech Republic

Ingram Micro se řadí mez světové lídry v oblasti IT distribuce. V naší nabídce nalezente širokou nabídku služeb a komplexní portfolio z volume a value distribuce. Působíme ve více než 38 zemích světa a spolupracujeme s bezmála 400 IT výrobci, a tím se řadíme mezi největší distributory na světě. Portfolio našich produktů a služeb soustavně rozšiřujeme a díky tomu vycházíme vstříc stále většímu počtu zákazníků.

Zobrazit detail firmy