Infor posílil svůj tým pro přímý i partnerský prodej

14. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Infor rozšířil svůj regionální tým pro střední a východní Evropu. K pražskému týmu se připojili Tomáš Martínek a Anton Akimov, jejichž úkolem je posílit potenciál jak přímého, tak nepřímého prodeje a pokrýt rostoucí poptávku zákazníků po cloudových a odvětvově-specifických řešení Infor.
Anton Akimov

Tomáš Martínek, který nastoupil do společnosti Infor na pozici senior sales account manager pro přímý prodej v České republice a jihovýchodní Evropě, má za sebou více než 20 let zkušeností z řízení prodeje IT v regionu. Během své profesní kariéry pracoval ve společnostech EMC, NetApp a od roku 2012 v SAPu.

Tomáš MartínekAnton Akimov zaujal ve společnosti Infor pozici channel sales manager, ze které z regionální centrály v Praze řídí prodejní aktivity v jihovýchodní Evropě. Do Inforu přináší mnohaleté zkušenosti z oblasti přímého a partnerského prodeje cloudových řešení SaaS/ERP/CX jako account manager ve firmách Oracle, EBSCO Information Services a HP Inc.

„Abychom podpořili náš růst v regionu CEE, rozhodli jsme se rozšířit své aktivity o přímý prodej, který doplní naši síť partnerského prodeje,“ řekl Alain Raflé, regional vice president pro region východní Evropy. „S novými kolegy Infor rozšiřuje svou regionální centrálu a existující tým v Praze, který řídí David Zeman a Ireneusz Kubies, s cílem rozšířit rozsah produktů a služeb poskytovaných na lokálních trzích a odpovědět na rostoucí zákaznickou poptávku.“

Štítky: 
Infor