Eset: Marek Baláž

19. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Akvizici nových partnerů v oblasti poskytovatelů správy ICT služeb (MSP), poskytovatelů internetového připojení (ISP) a rozvoj spolupráce s mobilními operátory (Telco) v české pobočce bezpečnostní společnosti Eset má nově na starosti Marek Baláž.

„Kromě stávajících způsobů prodeje plánuji rozšíření distribuce produktů a služeb i prostřednictvím nových prodejních kanálů, především prostřednictvím tzv. MSP, ISP či Telco operátorů,“ uvedl Marek Baláž. „Mým cílem je soustředit se především na nabídku a využití nových specifických produktů a služeb společnosti Eset pro tento segment. Navazování nových obchodních vztahů s obchodními partnery a zákazníky je pro mne tou největší výzvou,“ dodal Baláž.

Marek Baláž (34) přišel ze společnosti Xerox, kde byl posledních pět let z pozice strategic account manager zodpovědný za nové obchodní příležitosti a obnovu stávajících kontraktů strategickým zákazníkům v oblasti výrobních průmyslových podniků, farmaceutického průmyslu a telekomunikací.

V minulosti pracoval také na pozici key account manager ve společnosti Impromat, kde se zabýval akvizicemi nových zákazníků z České republiky a Slovenska. Marek Baláž má vzdělání technického směru. Ve volném čase se věnuje aktivnímu sportu, především sjezdovému lyžování, tenisu, běhání, turistice a cyklistice.

Štítky: 
Eset