Epicor: Robert Ruisl

14. 6. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Epicor)
Territory Managerem společnosti Epicor pro Českou republiku a Slovensko se stal Robert Ruisl. Ve své pozici bude zodpovědný především za rozvoj vztahů se stávajícími klienty, tvorbu nových obchodních příležitostí, a posílení značky Epicor na obou trzích.
Robert Ruisl - Territory Manager v Epicoru

Robert Ruisl (35 let) absolvoval Fakultu řízení a informatiky na univerzitě v Žilině. Do společnosti Epicor přichází s rozsáhlými zkušenostmi z oblasti informačních technologií, konzultačních služeb i řízení. Svoji profesionální kariéru zahájil v roce 2000 v pojišťovně Uniqua ve Vídni, kde se zabýval vývojem a testováním softwaru. V roce 2001 se přesunul za prací do Mnichova, kde působil ve společnostech Newtec, Coscom, Arztpartner, YMS Group a HSO Süd.

„Český a slovenský trh patří mezi intenzivně se rozvíjející evropské trhy, a proto zde vidím pro inovativní řešení Epicor poměrně velký potenciál. Mojí hlavní úlohou a cílem je ještě více posilovat pozici společnosti Epicor na trhu moderních ERP systémů a zároveň prohlubovat její pověst stabilního a spolehlivého partnera, který nabízí svým zákazníkům široké portfolio podnikového softwaru, jenž jim pomůže snadněji a efektivněji zvládnout složitost podnikových procesů a přitom ušetřit nemalé časové či finanční prostředky,“ uvedl Robert Ruisl, nastupující Territory Manager ve společnosti Epicor Software Czech&Slovakia, který chce mimo jiné na českém a slovenském trhu budovat a posilovat partnerskou síť.

Ve volném čase se Robert Ruisl věnuje různým sportovním disciplínám, především běhání, squashi, tenisu, v zimě lyžování. Pokud je to možné, zajde si zahrát i golf. Rád cestuje a mezi jeho oblíbené aktivity patří také obchodování na burze. Hovoří plynule slovensky, česky, německy a anglicky a domluví se i rusky.