Electro World a NAY mají nové vedení

17. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nay)
Společnost NAY, největší specializovaný maloobchodní prodejce elektroniky na Slovensku a vlastník multikanálového řetězce Electro World specializujícího se na prodej spotřební elektroniky v České republice, jmenoval Romana Kocourka generálním ředitelem skupiny a Michala Navrátila obchodím ředitelem.
Roman Kocourek

Po vzájemné dohodě ukončil s platností ke konci roku 2023 své 11leté působení na pozici CEO Martin Ohradzanský. Od 1. ledna 2024 účinností byl do čela společnosti jmenován Roman Kocourek, který má za sebou již 15 let působení ve skupině NAY.

Během své kariéry ve skupině NAY působil na několika funkcích ve vedení firmy. Zastával roli finančního ředitele v obou klíčových divizích skupiny, tedy NAY i Electro World. Na pozici generálního ředitele nyní povýšil Roman Kocourek ze své poslední funkce ředitele společnosti Electro World. V průběhu akvizice Electro Worldu zastupoval mateřskou společnost NAY a od roku 2014 je jednatelem společnosti Electro World.

Obchodním ředitelem NAY i Electro World je Michal Navrátil

Souběžně s tímto krokem byl s platností od 1. ledna 2024 jmenován novým obchodním ředitelem celé skupiny NAY Michal Navrátil. Michal Navrátil má za sebou více než dvacetiletou kariéru ve společnosti Electro World, přičemž posledních pět let vykonával funkci obchodního ředitele. Od roku 2019 je zároveň jednatelem Electro Worldu.

Štítky: 

Podobné články

Datart opět v českých rukách

8. 8. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: ČTK)
Po květnovém odkupu elektroprodejen Electro World slovenským řetězcem Nay se na tuzemském trhu odehrála druhá letošní významná akvizice v retailu. Českou a slovenskou síť Datart prodala britsko-francouzská skupina Darty Group původním majitelům. Kdo ještě získal podíl ve společnosti? Čtěte více

Electro World změnil majitele

20. 5. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: ČTK)
Slovenský řetězec s elektrem Nay se vrací na český trh. Od britské skupiny Dixons Retail totiž koupil všechny české prodejny Electro World a také ty, co provozuje na Slovensku. Díky tomu v obou zemích nyní vlastní 57 prodejen. Čtěte více