eD system: Tomáš Frimmel

21. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Distributor eD system má nového bussines unit managera pro periferie a networking. Byl jim jmenován dosavadní produktový manažer v eD Tomáš Frimmel.

Distributor jméno nového manažera skupiny nákupu oznámil v úterý 5. června. „Tomášovi se ve výběrovém řízení podařilo prokázat svůj potenciál pro rozvoj unity jak z pohledu značek, tak týmu. Agendu mu budeme předávat postupně v následujícím období,“uvedl Jan Novák, který nově obsazenou pozici vykonával do ledna, než byl jmenován ředitelem nákupu.

„Na tuto pozici proběhlo v posledních týdnech interní výběrové řízení, ve kterém se sešlo hned několik silných kandidátů. Po interních diskuzích jsme vybrali dle nás nejvhodnější osobu a jsem moc ráda, že máme dostatek kvalitních zaměstnanců, abychom mohli vybrat kandidáta z vlastních řad,“uvedla Kateřina Chambers, personální ředitelka eD system.

Tomáš Frimmel do eD system nastoupil před čtyřmi lety a od té doby pracoval na pozici produktového manažera pro značku Samsung. Na unitě periférií a networkingu tak dostane na starost 23 členný tým kolegů, které dobře zná.

Štítky: 
eD system a.s.