eD system Slovensko má nového obchodního ředitele

12. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
IT distributor eD system má na Slovensku nového obchodního ředitele. Do čela obchodu se s příchodem nového roku postavil Patrik Kajúch, zkušený manažer z oblasti IT a distribuce.

Patrik Kajúch přichází na pozici slovenského obchodního ředitele s více než 20letou zkušeností z oblasti IT distribuce, díky čemuž přináší veškerou potřebnou odbornost. Jako zkušený manažer z oboru disponuje detailní znalostí prodejního řetězce i potřeb zákazníků na Slovensku. Do čela obchodu eD system oficiálně nastoupil 7. 1. 2021 a nahradil tak svého předchůdce Daniela Žilinského, který na pozici slovenského obchodního ředitele působil od roku 2019.

Dle slov výkonného ředitele eD Petra Slouky tímto krokem nedochází k žádným dalším organizačním změnám a Patrik Kajúch přebírá úkony obchodního ředitele v plném rozsahu. Mezi jeho hlavní pracovní úkoly bude patřit rozvoj slovenského obchodního týmu, prorůstové obchodní aktivity nebo orientace na projektové celky distributora eD system.

„Výběru nového lídra slovenského obchodu jsme věnovali posledních pár měsíců a jsem moc rád, že se nám podařilo najít zkušeného člověka s odborností, která odpovídá dané pozici. Pevně věřím, že Patrik bude skvělou posilou pro náš tým a posune úroveň slovenského obchodu zase na další level,“ vyjádřil se k novému kolegovi Petr Slouka, výkonný ředitel eD system.

Patrik Kajúch je zkušeným manažerem z oblasti IT distribuce. Působí jako odborný poradce pro IT B2B a státní sektor, a do eD přichází s 20letou zkušeností z manažerských pozic ve společnosti Asbis. Díky svému předchozímu působení má na distribučním trhu vybudováno silné jméno.

Štítky: 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy