eD system: Roman Antes

1. 3. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Roman Antes má v eD system na starosti zejména marketingovou podporu počítačů Lynx, produkty v oblasti mobilit a produktový marketing pro několik dalších značek z portfólia eD.
Roman Antes, marketingový specialista v eD system

„Mým hlavním cílem je dostat Lynx na zahraniční trhy. Postupně bych z něj chtěl vybudovat silný brand a soustředit se na snadnou uchopitelnost produktů,“ popsal Roman Antes s tím, že velkou výzvou je také správné rozlišení strategií pro B2B a B2C trh. Větší aktivitu by chtěl věnovat také do rozšiřování marketingových aktivit na sociálních sítích, aby se počítače distributora dostaly do většího povědomí.

„Co se týče mobilit, chtěl bych rozvinout nové projekty, jako je videotvorba a recenze produktů,“ doplnil nový marketingový specialista a dodal, že se zaměří také na posilování marketingu značky Xiaomi.

Na současnou pozici přichází z reklamní agentury, kde působil jako projektový manažer. Do eD system nastoupil již začátkem ledna 2018. Po dvouměsíčním zaškolování nahradí dosavadního marketingového manažera Tomáše Sedlačíka, od nějž převezme odpovědnost za zmíněné aktivity od 1. března 2018.

Štítky: 
eD system a.s.