eD' system Czech: Petr Schrom obchodním ředitelem

14. 7. 2011. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: eD' system Czech)
Řízením obchodního oddělení byl pověřen dosavadní ředitel pro rozvoj Petr Schrom. Projekty, které dosud řídil (především Klikman.cz), nově spadají pod obchodní oddělení a zůstávají tak v jeho kompetenci.
Petr Schrom, obchodním ředitelem eD' system Czech

Petr Schrom zastával před příchodem do společnosti eD´system Czech funkci ředitele IT internetového obchodu v České republice firmě T.S.Bohemia.

Před působením ve firmě T.S.Bohemia zastával několik let pozici obchodního ředitele v eD´system Czech.

Petr Schrom je absolventem Newport University, kde dosáhl titulu Bachelor of Business Administration a studentem Master of Business Administration (MBA) na Business School Nederland.

O Klikman.cz

Klikman je relativně nový projekt, který má prodejcům umožnit dosáhnout lepšího prodeje s vyšší marží, především díky sdruženým marketingovým nástrojům a společným nákupem zboží pro síť od výrobců prostřednictvím eD‘ system Czech.

Členové sítě Klikman jsou vždy majiteli kamenných obchodů a mají vytýčené teritorium v České republice, které v této síti obhospodařují. Jde vždy o cca 70 000 až 100 000 koncových zákazníků. Síť vydává katalog s nákladem 500 000 ks, který je neadresně roznášen v České republice, členové sítě jsou pravidelně zaváženi komisním zbožím za speciální ceny a dostávají propagační materiály. Poptávka pro členy sítě od koncových zákazníků se generuje nejen skrze letáky, katalogy, ale také internetovou reklamou.

Více informací o Klikman.cz zde.