E-commerce ve Sprinx vede Vít Madron

6. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sprinx)
Česká IT společnost Sprinx přivítala novou posilu do čela své klíčové divize e-commerce. Úkolem Víta Madrona je vnášet do řešení dodávaných klientům nejmodernější prvky jako rozšířená realita nebo umělá inteligence a pomáhat zákazníkům s výzvami současného trendu digitální transformace a přechodu do cloudu.

„Pozice e-commerce lídra je velmi specifická. Je na ní potřeba vizionář s rozsáhlým know-how, který zároveň musí mít kompetence konzultanta. Takových lidí na trhu moc není, ale Vít Madron tyto naše požadavky naplňuje,“ uvedl ředitel a spoluzakladatel Sprinx Jiří Čáp.

Vít Madron má v oblasti e-commerce rozsáhlé zkušenosti zahrnující například založení a správu vlastního e-shopu, vedení týmu vývoje webů a mobilních aplikací v Okay Holding nebo implementaci ERP řešení v řadě firem během působení ve společnosti Asseco Solutions.

Vítu Madronovi je 34 let. Je šťastně ženatý, má tři syny. Většina jeho koníčků souvisí přímo nebo nepřímo se sítěmi, ať už těmi virtuálními (jako e-commerce) nebo fyzickými (jako tenis nebo ricochet). Dále má velmi rád dovolené v obytném autě s celou rodinou.

Štítky: 

Podobné články

Sprinx Systems: Tomáš Minařík

28. 4. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sprinx Systems)
Management společnosti Sprinx Systems posílil Tomáš Minařík, který dosud vedl regionální centrum společnosti AutoCont. V novém působišti má za úkol posílit značku „Sprinx The Doers“ a konzultační přístup k firemním zákazníkům. Zároveň řídí dceřinou Sprinx Consulting. Čtěte více