DNS: Jaroslav Kohoutek

21. 7. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Společnost DNS rozšířila své vedení. Nově nastupující Jaroslav Kohoutek převzal funkci finančního ředitele, kterou do této chvíle spolu s postem provozního ředitele zastával František Kašpar.
Jaroslav Kohoutek, finanční ředitel DNS

Společnost DNS zaznamenala v uplynulém roce nárůst obchodu, a s tím související navyšující se nároky na finanční vedení, logistiku, operativu i jiné. Vedení firmy se rozhodlo dále investovat v posílení back-office DNS, a tím akcelerovat posun firmy do dalších segmentů a zákaznických trhů. Posílení znamená rozdělení kumulované pozice finance a operation na dvě osoby.

Jaroslav Kohoutek před nástupem do DNS působil ve společnostech Helicar, ISE nebo Pražská plynárenská a přinesl si nejen procesní znalost kontrolingu a účetnictví, ale i zkušenosti z mnoha interních projektů. „Společnost DNS se svou historií, úspěchy a vizemi je pro mě velkou výzvou a věřím, že i já dokážu přispět svými znalostmi a zkušenostmi k jejímu dalšímu rozvoji. Plánované, ale i aktuálně již „rozjeté“, nové projekty v sobě nesou nejen veliký potenciál, ale i značné nároky na kapacitu týmu back – officu, proto rozšíření vedení společnosti vnímám jako logický a rozvojový krok,“ řekl nový finanční ředitel Jaroslav Kohoutek a dodal: „Mým cílem je navázat na spoustu odvedené práce a dále rozvíjet co nejužší spolupráci mezi oblastmi businessu a ekonomiky.“ Operativu nyní povede František Kašpar, který dříve zastával obě funkce.

Výkonný ředitel společnosti DNS Petr Kuliš uvedl: „DNS za poslední rok výrazně posílila nejen obchodně, ale i personálně, což byla logická reakce na zvyšování obratu. Navíc chceme jít s dobou a vymýšlíme vlastní projekty, třeba v oblasti cloudu, kde máme řešení DNS Cloud Marketplace, nebo ve sféře IoT, která nám také není cizí“,popisuje situaci v DNS Kuliš a dodává: „To vše vyžaduje zvýšení podpory v back-office. A právě proto jsme toto rozhodnutí udělali.“

Štítky: 
DNS