Dimension Data: Michal Korol

6. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dimension Data)
Společnost Dimension Data jmenovala Michala Korola (39) obchodním ředitelem. Michal Korol má na starosti vytváření nových obchodních příležitostí a udržování vztahů se stávajícími klienty.
Michal Korol, obchodní ředitel v Dimension Data

Michal Korol pracuje v Dimension Data (dříve NextiraOne) již 14 let. Působil jako key account manager a sales manager a měl na starosti obchodní tým zaměřený na nejvýznamnější klienty společnosti.

Nově vede tým sales managerů a spolu s nimi bude utvářet obchodní strategii firmy. Je také zodpovědný za rozvoj byznysu a budování dobrých vztahů se stávajícími i potenciálními klienty. Své vzdělání v oboru ekonomie a marketingu dokončil a doplnil o praktické zkušenosti ve Spojených státech, kam odjel pracovat po získání inženýrského titulu. Již od začátku své kariéry působí v oblasti IT.

„Za posledních 14 let, kdy jsem rozvíjel své schopnosti v Dimension Data, se svět technologií značně proměnil. Dnes se více než kdy dříve IT propojuje s byznysem a umožňuje vytvářet nové obchodní modely. Na nové pozici bych proto chtěl ještě intenzivněji pomáhat zákazníkům získávat konkurenční výhodu, kterou technologie nabízejí,“ uvedl Michal Korol, nově jmenovaný obchodní ředitel Dimension Data.

Svůj volný čas Michal dělí mezi rodinu a koníčky, ke kterým patří cestování, literatura faktů a biliard.

Štítky: 
Dimension Data Czech Republic