David Soares vede obchod a marketing Zyxelu v regionu EMEA

1. 10. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel jmenovala Davida Soarese výkonným viceprezidentem pro obchod a marketing v regionech EMEA (Evropa, Blízký východ a Afrika) a Severní Amerika. Soares v Zyxelu působí od roku 2017 jako viceprezident pro prodej v Severní Americe.

V nové funkci má Soares za úkol, aby společně se svým týmem našel příležitosti k rozvoji obchodních kanálů a strategií, které partnerům společnosti Zyxel pomohou dosáhnout většího růstu a ziskovosti. Jednou z jeho obchodních priorit je asistovat prodejcům s přidanou hodnotou (VAR) v tom, aby se z nich stali poskytovatelé řízených služeb (MSP).

David Soares, mezi jehož profesní zkušenosti patří mimo jiné 16 let ve společnosti Netgear a 12 let ve vedení firmy Hayes Modems, bude s obchodními partnery spolupracovat na tom, aby společnost Zyxel rozšířila své aktivity pomocí své stávající prodejní sítě. Jeho snahou bude zejména zvýšit povědomí o portfoliu produktů Nebula určených pro cloudovou správu sítí.

Zyxel je jediný výrobce, který nabízí skutečně ucelené portfolio síťových produktů pro malé a středně velké organizace, a to od pokročilých bezpečnostních bran s komplexní detekcí malwaru přes přepínače až po bezdrátové přístupové body. Produkty celého portfolia značky Zyxel jsou kompatibilní s platformou Nebula,která je dokonalým řešením pro správu sítí po cloudu a našim prodejcům usnadňuje přechod do role poskytovatele řízených služeb. Prodejci, kteří se chtějí takovým poskytovatelem stát, mohou počítat s naší podporou,“ uvedl David Soares.

Štítky: 
Zyxel