Personálie

Datasys: Jindřich Uhlář

Společnost Datasys jmenovala Jindřicha Uhláře ředitelem pro obchod a marketing. Ze své pozice zodpovídá za řízení, rozvoj a koordinaci obchodních a marketingových aktivit na domácím i zahraničním trhu.

František Doupal
Zdroj: Datasys
  • 23. 2. 2015
  • 0 min
Datasys: Jindřich Uhlář

Jindřich Uhlář přichází ze společnosti ČD – Telematika, kde pracoval na pozici ředitele pro obchod ve státní správě a předsedy představenstva dceřiné společnosti Echis. V oblasti státní správy působí již od roku 2003 a podílel se na uskutečňování projektů jak v předchozím zaměstnání, tak ve společnosti Telefonica O2 Czech Republic, či Hewlett-Packard.

 V Datasysu chci zúročit své letité zkušenosti s řízením a realizací obchodu v oblasti ICT řešení a business developmentu,“ uvedl Jindřich Uhlář.

V osobě Jindřicha Uhláře získal Datasys zkušeného odborníka, který při hledání obchodních příležitostí a rozvoji marketingu navíc využije i svoji perfektní orientaci v rozvoji řešení pro státní správu,“ řekl Miloslav Novák, majitel společnosti Datasys.

Podobné články

Datasys: Novák a Webster
Personálie

Datasys: Novák a Webster

Datasys: Ivan Volf
Personálie

Datasys: Ivan Volf

Datasys: Jindřich Uhlář
Personálie

Datasys: Jindřich Uhlář