Daiči Kato je novým ředitelem Panasonic Toughbook pro Evropu

28. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Panasonic)
Společnost Panasonic jmenovala Daičiho Katu ředitelem obchodní divize mobilních řešení pro Evropu. Daiči chce stavět na 25leté pověsti značky Panasonic Toughbook jako předního výrobce odolných mobilních počítačů v Evropě a zároveň se intenzivněji zaměřit na produktové inovace a provozní efektivitu.

„Naši zákazníci z podnikového sektoru, veřejného sektoru, výroby a logistiky hledají technologie, které by jim pomohly změnit způsob práce. Musí čelit široké škále výzev od měnícího se spotřebitelského chování až po radikální nové obchodní modely, nedostatek pracovních sil a překážky v investicích,“ uvedl Kato. „Prostřednictvím naslouchání a úzké spolupráce s těmito společnostmi a čerpáním z našich vlastních zkušeností i zkušeností našich partnerů se budeme zaměřovat na poskytování komplexních mobilních řešení, která budou na tyto potřeby reagovat.“

Daiči Kato pracuje ve vedení společnosti Panasonic již téměř 20 let. Má rozsáhlé zkušenosti s mezinárodním B2B obchodem, které získal za svého působení v Japonsku i v zámoří v Severní Americe a Evropě, kde strávil více než polovinu své kariéry. Ve společnosti Panasonic se angažoval v odděleních výroby, provozu a prodeje pro divizi mobilních řešení.

Kato, který do společnosti Panasonic nastoupil v roce 2002, má za sebou mezinárodní studia. Získal magisterský titul z obchodní administrativy (MBA) na vysoké škole HEC Paris a absolvoval vzdělávací programy v oblasti výkonného vedení na London Imperial College Business School a National University of Singapore Business School.

Štítky: 
Panasonic