D-Link: Martin Beluch

15. 9. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: D-Link)
Společnost D-Link rozšířila svůj tým o Martina Belucha, který na začátku září nastoupil na pozici key account manažera pro Slovenskou republiku. Jeho hlavní pracovní náplní bude primárně spolupráce s partnery a rozvoj prodeje business solutions produktů.
Martina Beluch, key account manažer D-Link pro Slovenskou republiku

Jeho cílem bude i zajišťování a udržování maximální spokojenosti zákazníků s produkty D-Link a jejich servisním pokrytím D-Link Assist.

Martin Beluch (29 let) přichází do společnosti D-Link s obchodními a organizačními zkušenostmi, které získal zejména při práci ve společnosti Cisco Systems na Slovensku, kde působil jako Virtual Partner Account Manager, a ve společnosti Hewlett Packard v Dublinu, kde působil na pozici Business Support pro spolupráci s General Electric.

„Martin je profesionálem v oblasti prodeje z oboru IT. Díky svým zkušenostem na domácím i zahraničním trhu bude posilou pro náš tým a zefektivní naše působení na slovenském trhu,“ řekl Aleš Pícl, ředitel společnosti D-Link Česká republika, Slovensko a Bulharsko. 

Martin Beluch je svobodný. Ve svém volném čase se rád věnuje četbě i internetu a pro aktivní formu odpočinku volí především lední hokej, tenis či běhání.