Citrix: Sherif Seddik

20. 11. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Citrix)
Citrix jmenoval Sherifa Seddika výkonným ředitelem a viceprezidentem regionu EMEA. Sherif Seddik je zodpovědný za rozvoj společnosti v regionu, podporu růstu zisku, příliv obchodních příležitostí a rozvíjení partnerského ekosystému.
Sherif Seddik, Citrix

Sherif Seddik je zodpovědný senior viceprezidentovi divize Worldwide Sales and Services, Carlosovi Sartoriusovi.

„Jsem nadšený vizí Citrixu i prokázanou schopností společnosti propojovat lidi s aplikacemi a daty na jakémkoliv zařízení, platformě nebo cloudu,“ řekl Sherif Seddik. „Citrix nabízí unikátní možnosti a hodnoty, které zákazníkům umožňují využívat výhody mobility a cloud computingu.“

„Předcházející úspěchy Sherifa Seddika s rozvíjením trhů budou velkým přínosem pro budoucnost obchodů Citrixu,“ řekl Carlos Sartorius. „Má zkušenosti s různými obchodními modely, například s nepřímým prodejem pomocí partnerské sítě, poskytováním služeb a také s tradičním přímým podnikovým obchodním modelem. Ukázal schopnost rozvíjet a řídit dynamický byznys v mnohojazyčném a kulturně diverzifikovaném prostředí,“ dodal Sartorius.

Sherif Seddik má 27 let zkušeností s mezinárodním obchodem v různých zemích na třech kontinentech. Od roku 2002 pracoval ve společnosti Microsoft, přičemž posledních pět let působil jako generální ředitel Western Europe Enterprise and Partner Group, kde byl zodpovědný za prodej softwaru, zařízení a online služeb pro klíčové zákazníky. Před svým působením v Microsoftu pracoval Sherif Seddik 14 let v NCR Corporation, kde zastával různé obchodní a manažerské pozice.

Štítky: 
Citrix