CCV: Ivo Vašíček

20. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: CCV)
Posilu do divize Business Solutions získala společnost CCV Informační systémy na sklonku minulého roku příchodem Ivo Vašíčka. Jeho úkolem je zejména vedení rozvojových projektů a další posílení produktového portfolia společnosti v segmentu logistických řešení.
Ivo Vašíček, vedoucí rozvoje logistických řešení v CCV Informační systémy

Ivo má s řízením projektů v oblasti informačních technologií rozsáhlé, více než dvacetileté zkušenosti. Od roku 1991 působil v brněnské telekomunikační firmě GiTy, v níž prošel celou řadou manažerských funkcí - od obchodního ředitele přes ředitele divize systémy až po funkci generálního ředitele. Zodpovědný zde byl rovněž za rozvoj v rámci Evropy. Od roku 1998 poskytuje se svojí firmou odborné manažerské služby českým firmám i nadnárodním korporacím. Kromě řízení podnikových projektů se zaměřuje také na formulace strategií. Je současně také předsedou profesního sdružení Český institut manažerů informační bezpečnosti.

Akvizice divize CCV Business Solutions se stane podporou týmů zaměřených na dodávky komplexních řešení pro řízení skladů v on-line režimu, a to jak v rámci logistických center, tak i na vzdálených lokacích, nebo další využití řešení EDI formou služby s pomocí konsolidačního centra Orion. „Rozsáhlých zkušeností Iva Vašíčka chceme v plné míře využít nejen při posílení portfolia našich logistických řešení, ale také za účelem celkového rozšíření našich aktivit v oblasti logistiky,“ řekl Marek Procházka, ředitel divize CCV Business Solutions, která se specializuje zejména na implementaci WMS řešení (CCV Řízený sklad) a podnikových informačních systémů (Microsoft Dynamics).

Ivo (51 let) vyrůstal a studoval v Brně, doktorát na Masarykově univerzitě získal v roce 1986 (obor Didaktika fyziky, automatizace a IT).

Má čtyři děti a ve volném čase se zabývá filozofií, historií, adrenalinovými aktivitami nebo tvůrčím psaním.

Štítky: 

Podobné články

Firmy nepoužívají elektronický podpis na fakturách

2. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: CCV)
Elektronické faktury zpracovává 82 % firem bez elektronického podpisu, do budoucna se tak vystavují značnému riziku. Vyplývá to z průzkumu společnosti CCV Informační systémy. Čtěte více