C System CZ a Český servis vede Tomáš Prošek

22. 4. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: C System CZ)
Do vedení společností C System CZ a Český servis, které spadají pod investiční skupinu Thein, nastoupil Tomáš Prošek. Ve své funkci Group CEO je zodpovědný za plnění nových obchodních a digitálních strategií.

Tomáš Prošek uskutečnil řadu úspěšných transformačních projektů. Zaměřuje se na optimalizaci a zvyšování výkonu byznys modelů. Úspěšně řídil iniciativy rozvoje podnikatelské činnosti zejména v oblasti financí, telekomunikací a informačních technologií. Posledních několik let strávil ve Skupině PPF. Zde dostal příležitost prokázat své schopnosti i v kulturně zcela odlišném prostředí. Během několika málo let zcela přenesl původní obchodní model Home Credit Indonesia do onlinového světa. Mimo skupinu PPF působil ve společnostech O2 v České a Slovenské republice, ČEZ a Cisco System.

„Těší mě, že se nám do vedení firem C System CZ a Český servis podařilo získat právě Tomáše Proška. Nejvíce si na něm cením jeho dlouholetých zkušeností, které získal na vedoucích pozicích v telekomunikačních a technologických společnostech. Věřím, že právě díky němu se nám dvojici těchto firem podaří úspěšně posunout kupředu,” uvedl k nástupu Tomáše Proška šéf investiční skupiny Thein Tomáš Budník.

Štítky: 

Podobné články

Pavel Süss, COO Thein Systems

C SYSTEM CZ se mění na Thein Systems

31. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Thein Digital)
Skupina Thein, která se specializuje na rozvoj technologických společností v oblasti ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0, oznámila přejmenování své dceřiné společnosti C SYSTEM CZ na Thein Systems. Čtěte více

Český servis a C System CZ mají nové vedení

20. 1. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Thein Digital)
Společnosti Český servis a C System CZ získávají nové vedení. Do čela Českého servisu se staví Jana Studničková a novým COO C System CZ byl jmenován dosavadní šéf brněnské pobočky Pavel Süss. Čtěte více