BOOTIQ nabírá posily

11. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BOOTIQ )
Technologická společnost BOOTIQ, která vytváří komplexní IT projekty pro známé korporace i začínající startupy, posiluje svůj nejvyšší management. Vedle nové finančního ředitele Jakuba Korfa, který přišel z CPI Property Group, firmu posílil také expert na SAP Peter Výboh.
Jakub Korf

BOOTIQ nabral nejen díky akvizici Bluesoftu v posledních měsících 50 nových lidí a do týmů po celé České republice stále hledá vývojáře ovládající široké spektrum technologií.

„Po nedávných akvizicích se nacházíme ve fázi stabilizace celé skupiny, což si žádá i úpravu některých procesů. Právě v oblasti financí nám pomůže Jakubova dlouholetá znalost těch nejlepších postupů a praktik z těch nejvýznamnějších firem. Zároveň však neustále nabíráme nové vývojáře, kteří se mohou zapojit do velkých a zajímavých projektů. V poslední době jsme rozšířili zejména divizi pro SAP v čele s Peterem Výbohem a stále hledáme odborníky na široké spektrum technologií, jako je React.js, PHP nebo DevOps,“ vysvětlil Marcel Červený, CEO BOOTIQ.

„Je pro mě obrovskou výzvou citlivě zúročit své zkušenosti z nadnárodní společnosti v dynamické organizaci, jakou je BOOTIQ. Vedle dohledu nad financemi je totiž mojí úlohou i nastavení některých standardizovaných postupů a procesů. Mým úkolem bude dohlížet na to, aby BOOTIQ vzhledem ke svému růstu fungoval hladce i po finanční stránce,“ řekl Jakub Korf, CFO BOOTIQ.

Jakub Korf přišel do BOOTIQ z CPI Property Group, kde více než pět let působil na různých pozicích ve financích a správě nemovitostí, poslední dva a půl roku jako ředitel property a facility managementu, kde měl na starosti divizi čítající přes 200 lidí a dohlížel na správu více než 200 objektů napříč Českou republikou, včetně prvotřídních kanceláří, nákupních parků a obchodních či logistických center. Předtím pracoval přes šest let pro poradenskou společnost PricewaterhouseCoopers v auditu a oddělení podnikových restrukturalizací.

Peter Výboh pomůže s rozšířením produktů a služeb od SAPu na Slovensku

Druhou velkou posilou je pro BOOTIQ přední expert na SAP Peter Výboh, jehož cílem je pomoci s rozšířením produktů a služeb z rodiny SAP na Slovensku. „Moje mise na Slovensku je vybudovat obchodní kanály a spolehlivý tým konzultantů. S pomocí Novasoftu a jejich zkušeností zde plánujeme vzhledem k množství příležitostí rozběhnout podobně prosperující byznys. Velkou výzvou pro mě bude zavedení cloudových služeb SAP, což je celosvětový trend. Díky kvalitní podpoře v rámci skupiny a hlubokým znalostem tohoto komplexního systému můžeme dodat klientům řešení na míru a pomoci se správným nastavením procesů,“ řekl Peter Výboh, který v BOOTIQ nastoupil do role vedoucího divize SAP na Slovensku.

Před příchodem do BOOTIQ působil Peter Výboh 17 let jako managing director ve společnosti ORIWIN specializované právě na SAP. Dříve pak působil ještě pět let jako SAP konzultant ve firmě VARIAS. „SAP je pro nás jednou z klíčových technologií, kterou chceme s Peterovou pomocí prosazovat také na Slovensku, kde vidíme spoustu příležitostí pro růst byznysu. Jsem proto rád, že se nám i nadále daří nabírat nejen zkušené matadory, kteří přinesou do BOOTIQ své expertní know-how v širokém spektru technologií. Souběžně s tím ale stále hledáme také obchodníky, digitální markeťáky, projektové manažery nebo HR specialisty,“ dodal Marcel Červený.

Štítky: