Altron: Ondřej Lubovský

3. 4. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Altron)
Ředitelem společnosti Altron se od dubna 2015 stal Ondřej Lubovský. Mezi jeho úkoly patří kromě celkového řízení společnosti dále také rozvoj nových obchodních příležitostí a produktové inovace.
Ondřej Lubovský, ředitel společnosti Altron

Ondřej Lubovský, absolvent pražského ČVUT v oboru radioelektronika, přišel ze společnosti Ness, kde měl na starosti významné obchodní zakázky. Svou kariéru zahájil jako konzultant informačních technologií a následně projektový manažer ve společnosti Accenture. Zkušenosti si přinesl také z vedoucích pozic u mezinárodních IT společností jako je Capgemini, kde působil jako ředitel provozu a dodávek projektů nebo společnosti Wolters Kluwer. Kromě praktické zkušenosti z mezinárodního prostředí má za sebou Ondřej Lubovský i rozjezd vlastního podnikání, které vždy dovedl do úspěšné akvizice.

Ve volném čase se věnuje sportu, horské turistice, pořádá letní vodácké letní tábory a také je vášnivým muzikantem.

Stávající ředitel společnosti, Antonín Hemmer, nově zastává pozici customer operations director v mateřské společnosti Altron Group. V kompetenci má kvalitu a úroveň poskytovaných služeb a zákaznickou zkušenost, která je důležitou součástí obchodní strategie. Kromě toho přejde do agendy nové pozice také integrovaný systém řízení jakosti jednotlivých společností skupiny Altron.

Štítky: 
Altron