Adastra: Lukáš Houba

27. 9. 2011. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Adastra)
Adastra se od září rozrostla o nového člena. Do funkce senior finance controller byl jmenován Lukáš Houba. Ten před tím zastával ve společnosti Ness pozici controllera pro západní Evropu.
Lukáš Houba, senior finance controller v Adastře

Těší mě, že u nás můžeme přivítat zkušeného odborníka, který celkově posílí náš tým a přispěje k plnění naší strategie a cíle, kterým jsou především spokojení klienti,“ řekl Ondřej Frydrych, generální ředitel Adastra Česká republika

Lukáš Houba svou kariéru zahájil ihned po studiích v roce 2004 ve společnosti ExxonMobil. Poté působil rok ve společnosti Capita Registrars v Londýně. V roce 2006 nastoupil do Maersk Czech Republic nejprve na pozici Finance Controller a poté zde pracoval jako Finance Manager. Během jeho působení v Maersk byl zodpovědný za finance a účetnictví pro Českou a Slovenskou republiku.

Od roku 2009 Lukáš působil ve společnosti Ness Czech jako Senior Finance Controller. Zde měl, mimo jiné, na starost finanční a obchodní controlling pro Anglii, Švýcarsko a Německo a reportoval přímo Senior Vice Prezidentovi pro finance.

Lukáš je ženatý a má dvě děti. K jeho koníčkům patří vysokohorská turistika a horolezectví.