ZOWIE představilo svoji první bezdrátovou myš pro esport

21. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ZOWIE by BenQ)
ZOWIE by BenQ, profesionální značka produktů pro esport, představila myš U2. Novinka je prvním představitelem bezdrátové myši určené pro oblast esportu a nabízí rychlost a stabilní výkon.

ZOWIE U2 byla vyvinuta na základě průzkumu tak, aby přesně splňovala požadavky profesionálních hráčů. Nabízí zcela nový tvar vycházející z analýzy měření, jehož výsledkem je nejen pohodlí, ale také nižší námaha svalů a potenciál rychlosti a pevného úchopu. Myš je vybavena speciálním přijímačem bezdrátového signálu vylepšujícím stabilitu připojení, který zároveň funguje jako dokovací stanice pro nabíjení myši.

Do designu promluvila sportovní věda

Každý nový tvar prochází v ZOWIE pečlivým výzkumem. Před uvedením produktu na trh se provádí důkladné kvalitativní uživatelské testy prototypů. Zpětnou vazbu uživatelů si spolu s využitím speciálních sportovních měření následně výrobce vyhodnotí, až se dojde k finálnímu návrhu designu. ZOWIE věří, že právě návrhy založené na datech umožní hráčům dosahovat maximálních výkonů.

Srdcem myši je osvědčený senzor 3395 a její tvar umožňuje pevný a stabilní úchop při zvedání díky spodnímu zakřivení, které je více vykrojené směrem dovnitř. Levá část v kombinaci se zadní části těla umožní pohodlnou pozici palce, což usnadňuje a zrychluje klikání ukazováčku. Dvě tlačítka jsou umístěna tak, aby k nim měl palec snadnější přístup. Pravá strana nabídne ideální prostor pro polohu prsteníku a malíku pro vyvážené působení sil na obou stranách ruky, a tedy celkovou stabilitu při pohybu.

Unikátní směrový přijímač vyniká celkovou plochou pro příjem signálu. Zmenšený rozsah na zadní straně účinně eliminuje případné rušení, čímž se minimalizuje ztráta signálu a sekání a zachovává se stabilní vysoká kvalita přenosu během hraní her.

Cena a dostupnost

ZOWIE U2 bude k dispozici v průběhu března 2024 za doporučenou koncovou cenu 3 999 Kč s DPH v Česku a 159,90 eur s DPH na Slovensku.

Štítky: 
Myši, Periférie, Gaming, Hry, eSports, Zowie by BenQ

Podobné články

EVOLVEO: vertikální myš TwinVerti

11. 5. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Evolveo)
Ergonomická myš EVOLVEO TwinVerti umožní úchop, který účinně omezuje dopady syndromu karpálního tunelu a zbavuje uživatele bolesti zápěstí při práci s myší na počítači. Pomocí funkce SmartWap je navíc možné s touto myší pracovat střídavě až na třech zařízeních. Čtěte více
Monitor OMEN Transcend 32 a notebook OMEN Transcend 14

OMEN a HyperX představují nové portfolio pro personalizované hraní

17. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila na veletrhu CES 2024 herní novinky značky OMEN a HyperX. Mezi nejdůležitější novinky patří personalizovatelný 14" herní notebook HP OMEN Transcend, přizpůsobitelná mechanická herní klávesnice Alloy Rise Keyboard nebo herní monitor OMEN Transcend 32 nabízí s možností skvělý herní zážitek, s možností plynulého přepínání mezi různými zařízeními. Čtěte více
HP Spectre x360 2-in-1

Počítačové novinky od HP kladou důraz na personalizaci

12. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila na veletrhu CES 2024 nové portfolio počítačů, monitorů a periferních zařízení. Vedle nové řady notebooků HP Spectre x360 se můžeme těšit např. na integraci audiosystému Poly Studio do notebooků, bezdrátová sluchátka Poly Voyager Free 20 či ergonomickou dělenou bezdrátovou klávesnici HP 960. Čtěte více

Periferie od Microsoftu nekončí

9. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Incase, The Verge)
Společnost Incase přebírá většinu klávesnic, myší, náhlavních souprav a webových kamer společnosti Microsoft, jejichž výroba měla být ukončena. Čtěte více