Zoner spustil web s nabídkou SSL certifikátů

11. 9. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Zoner)
Společnost Zoner software spustila webové stránky Sslmarket.cz s širokou nabídkou SSL certifikátů na českém trhu. Web navazuje na únorové spuštění nové administrace pro komfortní správu SSL certifikátů.

Petr Komárek, ředitel internetové divize společnosti Zoner software, k tomu dodal: „Hlavním cílem je nabídnout všem zákazníkům přehledné informace o SSL certifikátech, jejich typech, a také o certifikačních autoritách. Zároveň chceme našim zákazníkům dále nabízet kompletní servis pro správu certifikátů za výhodné ceny.“

Široká nabídka SSL certifikátů na webu www.sslmarket.cz umožňuje výběr vhodného certifikátu pro malé i velké webové projekty. Samozřejmostí jsou levnější ceny než u samotných certifikačních autorit, fakturace v Kč, platba on-line kartou a profesionální zákaznický servis.

Díky přímému napojení na certifikační autority mohou zákaznici nasadit SSL certifikát na svůj server již 5 minut od objednání.

Štítky: 

Podobné články

Krabicová verze ZPS 15

Zoner: Photo Studio 15

10. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Zoner)
Český software Zoner Photo Studio poskočil do patnácté verze. Přináší desítky novinek a vylepšení, které mají za cíl jediné – usnadnit uživatelům práci s fotografiemi a nabídnout výjimečné řešení vše v jednom. Čtěte více