Změny v partnerském programu EMC Velocity

12. 2. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: EMC)
EMC mění některé podmínky partnerského programu Velocity tak, aby poskytlo větší možnosti růstu svých partnerů a poskytlo jim více možností volby a bohatší možnosti odlišení nabídky.

Změny v partnerském programu, jehož celý název zní Velocity Solution Provider, mají za cíl zpřístupnit špičkové technologie a řešení EMC pro cloud computing a big data většímu počtu zákazníků, zejména v segmentu středně velkých firem.

V programu okamžitě nabývají platnosti následující změny:

  • Nové cílené rabaty u produktů pro partnery na úrovni Premier a Signature – poskytují nejlepším partnerům programu Velocity předvídatelné příjmy v podobě rabatů za prodej cílených technologií EMC. K produktům z této skupiny patří systémy unified storage EMC VNX a VNXe, řešení pro zálohování a obnovu dat EMC Avamar a EMC Data Domain a řešení pro řízení serverové mezipaměti na bázi technologie flash EMC VFCache. Rabat se vyplácí z prvního prodeje a představuje příplatek ke stávajícímu rabatu v rámci specializace, který vychází z výkonu. Oba typy rabatů lze kombinovat.
  • Změny požadavků u specializací programu Velocity se zaměřují na posílení prodejních schopností - program již od partnerů k dosažení specializace nevyžaduje získání certifikace v oblasti implementace. Společnost EMC podporuje partnery v poskytování služeb, odebrání tohoto požadavku z programu pro distributory nicméně otevírá přímější cestu k dosažení specializací Velocity, u nichž se výrazně rozšiřují příležitosti k získání výhod, partnerům zaměřeným především na prodej. Dosažení specializace již není podmíněno požadavkem na tržby.
  • Partnerský program Isilon byl integrován do programu Velocity – partneři staršího programu Isilon mohou nyní získat nárok na výhody programu Velocity pro další produkty společnosti EMC.
  • U specializací programu Velocity je nyní více produktů s nárokem na finanční výhody – ty se týkají produktů kategorie Zálohování a obnova po havárii, mezi které patří cloudové zálohovací řešení EMC Mozy, cloudová platforma pro objektové úložiště EMC Atmos a obsahově adresované úložiště Centera. U platformy úložiště EMC Isilon scale-out NAS nyní rovněž vzniká nárok na výhody u specializace Konsolidace.
  • Generování vyšší poptávky - společnost EMC zdvojnásobuje investice do prostředků, programů a materiálů pro generování poptávky s cílem vytvářet pro partnery vysoce kvalifikované příležitosti a urychlit růst tržního podílu.
  • Sekce Velocity Services nabízí vylepšené nástroje, nabídky a materiály, které partnerům pomohou s podporou služeb. Patří sem rozšířená knihovna on-line školení a instruktážních videí, online laboratoř umožňující partnerům rozvoj praktických implementačních dovedností pro technologie EMC v chráněném virtuálním prostředí a nová nabídka v portfoliu služeb EMC Cooperative Services nabízející partnerům rady k návrhu řešení od společnosti EMC s možností kontroly po implementaci.

Podobné články

EMC uvedla nové a aktualizované sady pro správu

22. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: EMC)
Společnost EMC dnes oznámila nové a aktualizované softwarové sady pro správu, které umožňují ucelený pohled na úložné, síťové a výpočetní infrastruktury, a také nabízejí novou těsnou integraci s řešením EMC ViPR. Čtěte více

Úložná platforma ViPR od EMC

13. 5. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
EMC představilo řešení ViPR, první softwarově definovanou úložnou platformu na světě. Jelikož objemy dat zpracovávané poskytovateli služeb a podnikovými datovými centry rostou do desítek až stovek petabajtů, náklady a složitost související s jejich správou se stávají dále neudržitelné. Čtěte více

Collaboration Pod výsledkem spolupráce Avaya, EMC a VMware

23. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Řešení Collaboration Pod umožňuje zvýšit dostupnost aplikací a zjednodušit provoz pro podniky i poskytovatele cloudových služeb. Urychluje také nasazení pokročilých komunikačních řešení pro interní i hostingové služby. Čtěte více
Vic Bhagat, výkonný viceprezident divize Corporate Services a ředitel pro informatiku ve společnosti EMC

EMC: Vic Bhagat

25. 3. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: EMC)
Na pozici výkonného viceprezidenta divize Corporate Services a šéfa pro informatiku v EMC nastoupil Vic Bhagat. Zodpovědný je za oddělení informačních technologií, středisko Global Center of Excellence, divizi Global Business Services a oddělení nepřímého nákupu. Čtěte více