Získejte pravidelný měsíční příjem za prodej cloudového ERP Microsoft pro menší firmy

17. 2. 2021. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Tech Data)
Změna způsobu práce si vyžádala i změnu fungování firem. Mnoho z nich ale nebylo a není připraveno fungovat vzdáleně. Markantní je to v oblasti podnikových systémů. Pro ty, kteří potřebují mít ERP v cloudu nebo jim Excel nestačí, je tu unikátní balíčková verze řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central. Z jeho prodeje plynou pro resellery zajímavé výhody.

I řada menších společností, startupů či e-shopů hledá vhodný podnikový systém a drahá řešení v řádech statisíců neodpovídají plánovanému rozpočtu. Ideálním nástrojem je balíčková verze řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central, kterou představila společnost Tech Data spolu s implementačním partnerem Navertica. Tento cloudový systém pro plánování podnikových zdrojů, tzv. Enterprise Resource Planning (ERP) řešení, je možné využívat jako službu a financovat ho na bázi měsíčních poplatků. Nejsou potřeba velké počáteční investice, takže pomůže v růstu i malým společnostem.

Měnící se doba si žádá nový přístup a nová řešení. Pro ty z vás, kteří prodávají Microsoft 365 nebo jiné Microsoft produkty či je máte v plánu začít prodávat, a chcete nabídnout zákazníkům něco víc než konkurence, a ještě mít pravidelnou měsíční provizní odměnu, je přeprodej Business Central Packages ideální volbou. Teď můžete doručit klientovi řešení od A do Z, od správy počítačů, prodeje M365 až po nasazení ERP sytému typu vše v jednom, který zákazníkům pomůže s řízením jejich společnosti.

Výhodná spolupráce

Z prodeje řešení plynou pro resellery i další výhody. Tech Data změnila podmínky programu Partner2partner právě ve prospěch partnerů. Navýšily se provizní měsíční odměny z ceny za prodej přednastavených řešení Microsoft Dynamics 365 Business Central Packages v rámci P2P spolupráce, partneři mají k dispozici vzdělávací možnosti pro rozvoj identifikace příležitosti pro Business Central a zároveň marketingovou a obchodní podporu společnosti Tech Data.  Takže už není potřeba skládat vlastní pre-sales tým, který by musel rozumět produktu do hloubky, tuto část včetně implementace a podpory zastřešují Tech Data a Navertica, a vy máte tak možnost soustředit se na jiné priority.

A jaká bude vaše role? Hlavním úkolem přeprodejce je získat zájemce, a to ať už ze strany současných či nových zákazníků, a jeho následná kvalifikace a základní seznámení s řešením Business Central. Pak už předáváte štafetu dál. Po propojení zájemce s Tech Datou a implementačním partnerem už zbývá jen společné uzavření obchodu a tím zajištění pravidelné měsíční provize za každý prodaný balíček.

Ideální řešení pro SMB z různých odvětví

Komu je vhodné řešení prodávat? Tento moderní ERP systém je uceleným řešením pro řízení podnikových procesů a využívají ho firmy po celém světě. Na své si přijdou zejména menší a střední společnosti a ty, které hledají komplexní ERP systém za dostupnou cenu anebo zkrátka všichni, kteří chtějí aplikace používat, nikoliv provozovat.

NVR 365 Business Central Packages jsou jedinečným řešením tohoto typu a jeho přeprodej nabízí řadu výhod pro resellery. Více o novinkách v partnerském P2P programu, jak prodávat řešení Business Central nebo jaké výhody z toho můžou plynout pro vás, se dozvíte na webináři „Vydělávejte více na provizích z prodeje Business Central Packages“ ve středu 24. února.

Řešení společně vyvinula společnost Tech Data spolu s implementačním partnerem Navertica, a tudíž jsou jediní, kteří nabízejí tuto podobu balíčkového řešení na českém trhu. A vy ho můžete začít prodávat spolu s nimi. Pro více informací o produktu či případné spolupráci kontaktujte Naďu Vyhlídalovou ze společnosti Tech Data (nada.vyhlidalova@techdata.com).

(PR článek)

Profilová karta firmy

Tech Data (Distribution + AS)

Tech Data (Distribution + AS)

Společnost Tech Data je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HP, Dell, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory.

Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Gordon Haff, technologický evangelista společnosti Red Hat

Jak se daří (podnikovému) open sourcu v roce 2021?

12. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Red Hat)
Jeden z nejrozsáhlejších průzkumů použití open source technologií v podnikovém prostředí přinesl řadu nových zjištění. Mezi ta klíčová patří, že hlavní oblastí využití open sourcu je digitální transformace, podnikový open source je motorem pro inovace a bezpečnost je stejně důležitou přidanou hodnotou jako je zapojení dodavatelů do open source komunit. Čtěte více

Webex se naučil překládat videokonference do češtiny v reálném čase

11. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco představila funkci překladu v reálném čase ve své platformě pro videokonference a vzdálenou spolupráci Webex. Součástí inovace je rozšíření knihovny jazyků na více než 100 včetně češtiny. Čtěte více

Obliba ERP a CRM systémů neustále stoupá. V ČR je využívá více než polovina firem

19. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lesensky)
Ještě v roce 2019 využívaly ERP systémy zhruba dvě firmy z pěti. U CRM systémů byla čísla velmi podobná. Zároveň platilo, že pokud společnost používala software sledující vše, co se děje přímo ve firmě, tak pracovala také se systémem, který jí pomáhal při práci se zákazníky. Čtěte více

SAP přináší novou platformu pro transformaci podnikání

5. 2. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: SAP)
Společnost SAP představila ucelenou platformu RISE with SAP pro přeměnu firem v inteligentní podniky. Řešení RISE with SAP umožňuje zákazníkům přepracovat stávající procesy a dosahovat díky tomu lepších obchodních výsledků, a to bez ohledu na to, v jaké fázi digitální transformace se aktuálně nacházejí. Čtěte více