Zebra systems na lokálním trhu představuje řešení N-able MDR

25. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Společnost Zebra systems, distributor řešení N-able na českém a slovenském trhu, představuje produkt N-able Managed Detection and Response (MDR), který je nyní dostupný i lokálním MSP poskytovatelům. N-able MDR reprezentuje systém řízeného monitoringu a zabezpečení s využitím nepřetržitě dostupných SOC (Security Operation Center).

Díky řešení N-able MDR mohou týmy MSP poskytovatelů rozšířit svou kapacitu o zkušené bezpečnostní analytiky, kteří jim pomohou zkrátit čas pro detekci hrozeb a reakci na ně, a přitom si zachovat komplexní přehled. MDR platforma od N-able zahrnuje analytiku, automatizační nástroje, reporting prokazující plnění požadovaných předpisů, řízení přístupu k citlivým datům a sledování jejich možných úniků, a mnoho dalšího.

Vedle nejpokročilejšího zabezpečení proti kybernetickým hrozbám řeší platforma N-able MDR také nedostatek kvalifikovaných odborníků v oblasti kybernetické bezpečnosti, kterých se lokálním MSP firmám často nedostává. Efektivní technologie v kombinaci se službami externích odborníků nabízí MSP firmám možnost posunout své služby na ještě vyšší úroveň.

Klíčové přínosy N-able MDR zahrnují/umožňují:

  • Výstrahy při detekování hrozby v reálném čase – SOC tým nepřetržitě prověřuje detekce a výstrahy a aktualizuje je přímo v centrálním panelu.
  • Dodržování zákonných požadavků a jiných předpisů – s pomocí automatizovaného reportování asistuje při dodržování zákonných požadavků (typu NIS2).
  • Skenování zranitelností v interních a externích sítích – profesionální skenování interních a externích sítí umožňuje identifikovat zastaralý software, slabá hesla, otevřené porty apod.
  • Komplexní schopnosti reakce – bezpečnostní experti mohou převzít řízení pokročilé reakce přímo z MDR platformy bez ohledu na konkrétní bezpečnostní technologie využívané MSP poskytovatelem.
  • Monitoring dark webů – sleduje možné úniky firemních údajů na deep/dark webu.
  • Analýza oprávnění síťových, systémových a skupinových účtů – analýza každého účtu, systému a skupiny tak, aby bylo jasné, kteří uživatelé mají zvýšená oprávnění a přístup k nejcitlivějším datům.

„N-able MDR nabízí komplexní řídící centrum pro bezpečnostní operace postavené specificky pro potřeby MSP poskytovatelů,“ řekl Ondřej Šabata, sales engineer pro řešení N-able ve společnosti Zebra systems. „Je to efektivní, a přitom dostupné řešení pro malé, střední i velké organizace, které potřebují chránit své sítě – ať jíž v lokálním umístění nebo v cloudu – před aktuálními hrozbami z nejrůznějších směrů.“

Více o řešení N-able MDR bude možné se dozvědět například na tomto webináři.

Profilová karta firmy

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

ZEBRA SYSTEMS, s.r.o.

Společnost Zebra systems s.r.o. je s více než 20 lety na trhu předním distributorem s přidanou hodnotou v segmentu IT bezpečnosti a ochrany dat v České republice a na Slovensku. Vedle prodeje produktů poskytuje svým zákazníkům špičkové služby podpory a školení. Společnost je výhradním distributorem produktů značky Acronis a GFI Software a distributorem Cloudflare, N-able a Virtuozzo. O Acronis Acronis poskytuje řešení pro zálohování, ob novu po haváriích a bezpečné sdílení a synchronizaci dat.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Pro 45 % MSP je dnes nejdůležitější udržet krok s novými technologiemi

26. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra systems)
Podle téměř poloviny prodejců společnosti Zebra systems je dnes hlavní výzvou pro IT administrátory udržet krok s nejnovějšími technologiemi. IT pracovníci aktuálně využívají převážně MSP nástroje pro vzdálenou správu a monitoring či backup, ale musejí se začít adaptovat na rychle se rozvíjející segment MSSP nástrojů pro poskytování služeb kybernetické bezpečnosti. Čtěte více

Globální konference poskytovatelů kybernetické ochrany Fortinet Fast & Secure

25. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fortinet)
V termínu 12. a 13. června 2024 se v pražském hotelu Hilton konala globální konference společnosti Fortinet určená především poskytovatelům bezpečnostních služeb. Letošní ročník akce s názvem Fortinet Fast & Secure se zaměřil na inovativní postupy a technologie, jako je například umělá inteligence, automatizace a konsolidace platforem. Čtěte více

Acronis rozšířil nabídku zabezpečení o řešení Extended Detection and Response (XDR)

17. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Řešení Acronis XDR, které se snadno nasazuje, spravuje a udržuje, rozšiřuje současnou nabídku řešení pro ochranu koncových bodů (EDR). Novinka představuje kompletní nativně integrované, vysoce efektivní kybernetické zabezpečení s ochranou dat, správou koncových bodů a automatizovanou obnovou speciálně vytvořené pro poskytovatele řízených služeb. Čtěte více

ATC rozšiřuje spolupráci s HPE

17. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers rozšiřuje spolupráci s HPE v oblasti poskytování služeb českým partnerům. Kromě osvědčené nabídky formou předpřipravených službových balíčků HPE Service Pack nyní ATC přichází s možností nabídnout také individuální servisní smlouvy šité na míru potřebám jednotlivých zákazníků. Čtěte více