Y Soft představil novou rodinu cloudových tiskových služeb

9. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Y Soft)
Společnost Y Soft představila novou rodinu nástrojů pro řízení a správu tisku a poskytování hostované infrastruktury na bázi cloudu. Y Soft od nových služeb očekává snížení nákladů na IT zdroje při zachování dostatečně robustních tiskových nástrojů. První odhalené novinky z rodiny YSoft SAFEQ Cloud jsou YSoft SAFEQ CloudPro a YSoft SAFEQ Breeze.

Obě služby eliminují potřeby lokální infrastruktury (např. serverů), což zásadně snižuje náklady na řízení správy tisku.

SAFEQ CloudPro nabízí rozsáhlé množství funkcí pro správu tisku s vyhrazenou infrastrukturou. Klienti si mohou zvolit ze tří úrovní přizpůsobení: Core, Ultra a Elite. Jednotlivé úrovně nabízejí rostoucí odolnost a výkon. Dělení umožňuje společnosti Y Soft vyhovět speciálním požadavkům na infrastrukturu dle potřeb individuálního zákazníka, včetně možnosti využití zákazníkova vlastního cloudu či cloudového prostředí jeho partnerů.

Druhá služba, SAFEQ Breeze, je navržena pro malé a střední podniky (SMB), které si již nebudou muset najímat IT specialisty pro správu tiskových služeb a upřednostní řízení tiskových služeb prostřednictvím cloudu. Se základními funkcemi správy tisku a sdílenou hostitelskou infrastrukturou lze SAFEQ Breeze používat s, nebo bez, dodaného zařízení Y Soft Edge.

Obě služby bezpečně spravují tiskovou infrastrukturu firmy. Zařízení Y Soft Edge navíc nabízí klientům vyšší úroveň zabezpečení dokumentů, protože zpracování úloh se provádí ve vlastní privátní a zabezpečené síti firmy. Do cloudu cestují pouze metadata, což přináší také výhody pro vzdálená umístění a řešení problémů s nedostatečnou šířkou pásma nebo latencí.

Dostupnost YSoft SAFEQ Cloud

Obě nové cloudové služby jsou standardně levnější než on-premise řešení. Zákazníci mají na výběr měsíční, případně roční předplatné za výhodnější cenu. Rodina služeb YSoft SAFEQ Cloud je hostovaná na platformě Microsoft Azure Cloud Platform a spravována společností Y Soft. Aktualizace, údržba a prémiové podmínky SLA jsou nedílnou součástí samotné služby.

SAFEQ Breeze se zařízením Y Soft Edge je nyní k dispozici jako zákaznický beta program. SAFEQ Breeze (Edge enabled i non-Edge verze) i YSoft SAFEQ CloudPro budou k dispozici na podzim 2020.

Podobné články

Xerox: multifunkce AltaLink B8100 a C8100

31. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Společnost Xerox představila nové multifunkční tiskárny Xerox AltaLink B8100 a Xerox AltaLink C8100, které svou výbavou a pojetím odpovídají dnešnímu flexibilnímu pracovnímu prostředí a pomáhají společnostem urychlit jejich digitální transformaci pomocí přístupu k ekosystému aplikací ConnectKey. Čtěte více

Canon připravuje podporu univerzálního cloudového tisku od Microsoftu

30. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Digitální transformace stoupá na žebříčku firemní agendy čím dál výše. Canon ve spolupráci s dceřinou společností NT-ware proto připravuje podporu služby Universal Print od Microsoftu, která představuje holistické cloudové řešení pro firemní tisk. Řešení bude integrováno přímo do firmwaru multifunkcí Canon. Čtěte více

HP: multifunkční tiskárny řady DeskJet

10. 7. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. představila tiskárny pro domácnosti populární řady HP DeskJet – jde o modely HP DeskJet 2320, HP DeskJet 2720, HP DeskJet Plus 4120, HP DeskJet Plus Ink Advantage 6075 a HP DeskJet Plus Ink Advantage 6475. Novinky jsou vhodné pro rodiny, které vyznávají aktivní životní styl a kombinují práci, studium a zábavu. Čtěte více

OKI zdarma nabízí samolepicí média a grafiku pro dodržování společenského odstupu

28. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: OKI)
Společnost OKI poskytuje zdarma tisková média a grafické podklady v češtině na podporu obchodních firem v době koronavirové pandemie a při přechodu zpět na normální provoz. Ve spolupráci se značkou Floralabels pomáhá OKI podporovat společenský odstup pomocí jasné vizuální komunikace. Čtěte více