Vyšlo únorové vydání Reseller Magazinu

14. 2. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Ani jsme se nenadáli a začátek roku 2019 máme úspěšně za sebou. Už je skoro půlka února a s ní přichází i únorové vydání Reseller Magazinu. Tentokrát se můžete těšit na tematiku cloudu a mobilní bezpečnosti. Rozhodně se tedy máte na co těšit!

Už teď se můžete podívat na to, co všechno nám prozradili respondenti únorových rozhovorů. V hlavním rozhovoru vyzpovídala vedoucí vydání Michala Benešovská obchodního ředitele společnosti Fujitsu Ivana Preislera. Zjistíte například, jak se Fujitsu na českém trhu daří nebo jak rozvíjejí partnerskou spolupráci. Neméně zajímavé budou i další rozhovory se zástupci společností Eset (Miroslav Dvořák) , Avast (Alena Nohová) a Axians (Jiří Vytlačil a Radim Ošťádal).

Opět se nám podařilo sestavit tematický článek o tom, co si pro nás připravili poskytovatelé cloudových služeb. Mnozí z vás zde najdou klíčové informace, které mohou zásadním způsobem ovlivnit vaše podnikání. Mezi nejzajímavější tematické články patří také Co je mobilní malware nebo Největší faily roku 2018. Zapomenout nemůžeme ani na přehled nejžhavějších novinek z veletrhu CES 2019. Nezapomněli jsme ani na aktuální trendy jako třeba první komerční kvantový počítač od IBM nebo pohled na nové operační paměti DDR5.

Štítky: 
Axians, CES, Avast Software, Eset, Fujitsu, IBM