Vyšlo říjnové číslo Reseller Magazinu

4. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Říjnové vydání Reseller Magazinu lze s trochu nadsázky označit za číslo 3D tisku, kterému se jakožto rychle se rozvíjejícímu segmentu věnujeme hned v několika článcích. Prostor samozřejmě dostaly i další obchodně velmi zajímavé segmenty jako virtuální realita, projektory, interaktivní monitory či internet věcí a blockchain.

Stěžejnímu tématu říjnového vydání Reseller Magazinu, oblasti 3D tisku, se věnujeme ve článcích „Prodej 3D tiskáren není procházka růžovým sadem“, „Úchvatná budoucnost 3D tisku“, „Plnobarevný 3D tisk s přesnou geometrií od HP“ nebo v „Profilu výrobce společnosti Prusa Research“.

V rozhovorech tentokrát dostali prostor zástupci společností Dell EMC, Canon, SAP, Mobotix a ASBIS CZ.

V rubrice Fenomén se věnujeme Blockchainu a tomu, jak tato technologie vlastně funguje a proč si v posledních měsících získala takovou popularitu.

Začíst se dále můžete do článků o Nejnovějších (a nejdražších) iPhonech, Internetu věcí a kybernetické bezpečnosti, Využití virtuální reality v byznysu nebo do Přehledu novinek z letošního veletrhu IFA.

Trochu si oddechnout a zavzpomínat na dobu více či méně vzdálenou pak můžete ve článku „Zastaralé technologie, které používáme“.

To však samozřejmě ani zdaleka není vše, v časopise najdete i mnoho dalších článků a námětů.

Číst můžete tady a teď, přímo v interaktivním okně, kde vynikne mimo jiné například i video pořízené při příležitosti konference SAP NOW WEEK 2018:

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Podobné články

Vyšel dubnový Reseller Magazine

4. 4. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Duben je tu a spolu s ním kromě aprílového počasí a série partnerských setkání také nový Reseller Magazine, jehož stěžejním tématem se staly tiskárny, multifunkce, skenery a vůbec všechno množné okolo dokumentů. Těšit se ale můžete i na několik rozhovorů, novinky v partnerských programech a řadu dalších zajímavostí. Čtěte více

Vyšel lednový Reseller Magazine

11. 1. 2019. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Vánoce jsou za námi a spolu se začátkem nového roku se opět rozjíždí i další rok pro Reseller Magazine. V letošní jedničce vám opět přinášíme samé zajímavé čtení. Kromě prognóz a tipů, co můžeme v roce 2019 očekávat, se podrobně věnujeme problematice IoT a tématu školství. To ale rozhodně není vše a na své si přijde opravdu každý! Čtěte více

Vyšlo zářijové číslo Reseller Magazinu

4. 9. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Dva měsíce prázdnin utekly jako voda, září se nekompromisně rozběhlo vstříc náročné předvánoční sezóně a spolu s jeho začátkem do vašich poštovních a e-mailových schránek odešlo také nové vydání Reseller Magazinu. Na co se můžete těšit? Čtěte více

Vyšel červnový Reseller Magazine

6. 6. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD)
Navzdory příjemným, téměř letním, dním redakce Reseller Magazinu nelenila, aby vás i tentokrát seznámila s těmi nejdůležitějšími IT novinkami. V předprázdninovém čísle si můžete prohloubit své znalosti o projektorech, e-sportu, průmyslu 4.0 či marketingu. Ani tentokrát nechybí nabitý souhrn z jarních resellerských setkání a mnoho dalšího. Čtěte více