Vyšlo říjnové číslo Reseller Magazinu

4. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Říjnové vydání Reseller Magazinu lze s trochu nadsázky označit za číslo 3D tisku, kterému se jakožto rychle se rozvíjejícímu segmentu věnujeme hned v několika článcích. Prostor samozřejmě dostaly i další obchodně velmi zajímavé segmenty jako virtuální realita, projektory, interaktivní monitory či internet věcí a blockchain.

Stěžejnímu tématu říjnového vydání Reseller Magazinu, oblasti 3D tisku, se věnujeme ve článcích „Prodej 3D tiskáren není procházka růžovým sadem“, „Úchvatná budoucnost 3D tisku“, „Plnobarevný 3D tisk s přesnou geometrií od HP“ nebo v „Profilu výrobce společnosti Prusa Research“.

V rozhovorech tentokrát dostali prostor zástupci společností Dell EMC, Canon, SAP, Mobotix a ASBIS CZ.

V rubrice Fenomén se věnujeme Blockchainu a tomu, jak tato technologie vlastně funguje a proč si v posledních měsících získala takovou popularitu.

Začíst se dále můžete do článků o Nejnovějších (a nejdražších) iPhonech, Internetu věcí a kybernetické bezpečnosti, Využití virtuální reality v byznysu nebo do Přehledu novinek z letošního veletrhu IFA.

Trochu si oddechnout a zavzpomínat na dobu více či méně vzdálenou pak můžete ve článku „Zastaralé technologie, které používáme“.

To však samozřejmě ani zdaleka není vše, v časopise najdete i mnoho dalších článků a námětů.

Číst můžete tady a teď, přímo v interaktivním okně, kde vynikne mimo jiné například i video pořízené při příležitosti konference SAP NOW WEEK 2018:

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Podobné články

Vychází únorový Reseller Magazine

13. 2. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Na stránkách druhého letošního vydání Reseller Magazine jsme se zaměřili na IT bezpečnost. Kromě trendů ze světa bezpečnosti se můžete těšit i na další zajímavá témata jako novinky z veletrhu CES, nové bezpečnostní standardy u e-mailů, SOC, bug bounty programy či rychlý průvodce LinkedInem pro firmy. Čtěte více

Vyšel březnový Reseller Magazine

12. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ať již máte raději tradiční papírové vydání, nebo dáváte přednost moderní digitální distribuci, právě míří do vašich schránek další várka kvalitního čtení. I tentokrát se můžete těšit na aktuality ze světa IT, rozhovory, komentáře a celou řadu tematických článků, ze kterých si vybere skutečně každý. Čtěte více

První letošní Reseller Magazine míří k vám

15. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Možná jste se po svátcích ještě ani nestačili vrátit k běžné pracovní náplni, ale my vám již servírujeme první letošní Reseller Magazine. Vedle očekávaného bilancování nad rokem uplynulým a trochu toho spekulování, co náš čeká a nemine v roce nadcházejícím, se opět můžeme těšit na spoustu dalších informacemi nabitých článků. Čtěte více

Přinášíme vám poslední letošní Reseller Magazine

4. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ačkoli Vánoce, a s nimi i několik posledních, avšak o to náročnějších pracovních dní, již nezadržitelně klepou na dveře, ani tentokrát vás samozřejmě neochudíme o aktuality ze světa IT na stránkách prosincového Reseller Magazinu. A věříme, že i tentokrát si na své přijde opravdu každý. Čtěte více