Vyšlo říjnové číslo Reseller Magazinu

4. 10. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Říjnové vydání Reseller Magazinu lze s trochu nadsázky označit za číslo 3D tisku, kterému se jakožto rychle se rozvíjejícímu segmentu věnujeme hned v několika článcích. Prostor samozřejmě dostaly i další obchodně velmi zajímavé segmenty jako virtuální realita, projektory, interaktivní monitory či internet věcí a blockchain.

Stěžejnímu tématu říjnového vydání Reseller Magazinu, oblasti 3D tisku, se věnujeme ve článcích „Prodej 3D tiskáren není procházka růžovým sadem“, „Úchvatná budoucnost 3D tisku“, „Plnobarevný 3D tisk s přesnou geometrií od HP“ nebo v „Profilu výrobce společnosti Prusa Research“.

V rozhovorech tentokrát dostali prostor zástupci společností Dell EMC, Canon, SAP, Mobotix a ASBIS CZ.

V rubrice Fenomén se věnujeme Blockchainu a tomu, jak tato technologie vlastně funguje a proč si v posledních měsících získala takovou popularitu.

Začíst se dále můžete do článků o Nejnovějších (a nejdražších) iPhonech, Internetu věcí a kybernetické bezpečnosti, Využití virtuální reality v byznysu nebo do Přehledu novinek z letošního veletrhu IFA.

Trochu si oddechnout a zavzpomínat na dobu více či méně vzdálenou pak můžete ve článku „Zastaralé technologie, které používáme“.

To však samozřejmě ani zdaleka není vše, v časopise najdete i mnoho dalších článků a námětů.

Číst můžete tady a teď, přímo v interaktivním okně, kde vynikne mimo jiné například i video pořízené při příležitosti konference SAP NOW WEEK 2018:

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Podobné články

Vyšel letní Reseller Magazine. Na co se můžete těšit?

2. 7. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Právě jsme mezi vás vypustili první letní číslo Reseller Magazinu. Věříme, že i tentokrát si z naší pestré nabídky článků vyberete a opět se dozvíte něco nového! Do nového čísla se můžete začíst opět digitálně, klidně ihned a bez jakéhokoli čekání, přímo ve článku. Čtěte více

Je tu červnový Reseller Magazine. Přepracovaný a kompletně digitální!

4. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Mezi čtenáře jsme rozeslali červnové číslo Reseller Magazinu, které vůbec poprvé vychází pouze v elektronické verzi. Pevně věříme, že vás nová forma časopisu neodradí – ba naopak, doufáme, že vás potěší míra interaktivity a zaujmou vás další nové prvky, které jsme mohli využít, jako jsou obrázkové slideshow, videa ve článcích a podobně. Čtěte více

Reseller Magazine v digitální éře

12. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Vážení čtenáři Reseller Magazinu, děkujeme vám za přízeň, kterou nám projevujete i navzdory složité situaci, ve které se řada z vás ocitla. Dopady pandemie jsme pocítili i my, jelikož se řada globálních i lokálních firem ocitla v nejistotě. Reseller Magazine bude následující tři vydání interaktivní a pouze digitální, přičemž obsah jsme vyladili na míru vašim preferencím. Čtěte více

10 nejčtenějších článků z Reseller Magazinu za 1. čtvrtletí 2020

11. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Desítka nejčtenějších článků z Reseller Magazine za první čtvrtletí roku 2020 je tady a nabízí tematicky příjemně různorodé čtení. Jak už to však během prvních několika měsíců každého roku bývá, jsou články plné rekapitulací, ale zároveň pohledů vpřed a očekávání. Doufáme, že se vám náš výběr bude líbit. Čtěte více