Vyšlo listopadové vydání Reseller Magazinu

1. 11. 2018. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Tento týden vyšlo listopadové číslo Reseller Magazinu. Tentokrát jsme se zaměřili na témata jako umělá inteligence nebo desktopy a notebooky a přinášíme vám také informace o aktuálních trendech ve světě IT. Ani tentokrát jsme nezapomněli vyzpovídat zástupce předních výrobců a distributora, takže na vás na stránkách našeho časopisu čeká nejeden zajímavý údaj.

Nejrozsáhlejší článek se zabývá právě již zmíněnou umělou inteligencí. Orientujete se v tomto pojmu? Víte, kam se AI ubírá a v čem všem nám může pomoct? Nevíte? Pak byste si měli přečíst článek Češi se kvalifikovali na AI Race. Mohou vyhrát?, se kterým nám pomohl odborník z oboru – Jan Kleindienst ze společnosti IBM. V oboru umělé inteligence však ještě zůstaneme, ba naopak se do něj můžete ponořit ještě hlouběji prostřednictvím textu Umělá inteligence komunikuje. Obsah druhého tematického textu odhalíte velmi jednoduše už při pohledu na titulek: Komerční desktopy a all-in-one počítače Lenovo. Ano, správně - zde se dozvíte o největších novinkách, jimiž se může společnost Lenovo pochluibit.

Během prázdnin došlo k podstatným personálním změnám v Samsungu. Jak se však projeví u resellerů, případně na koho se máte se svými požadavky obracet, se dočtete v Samsung tým v nové sestavě. O aktuálních trendech, ale i produktových novinkách společnosti HP se dozvíte díky článku Erika Lindauerová: Daří se nám v ČR i ve světě. Další tři rozhovory byly se zástupci společností AT Computers, Epson  a Eset.

Kromě aktuálního dění ve světě IT, o němž se dočtete hned v úvodu časopisu, v sekci Zpravodajství, jsme se aktuálním záležitostem věnovali ve článcích Apple Watch 4: Skvost s omezenými funkcemi, Co přinesl Windows 10 October 2018 Update, Firemní uživatelé Windows 7 se dočkají prodloužené podporyFalešné bankovní aplikace útočí, Google +: Největší přešlap Googlu končí, PlayStation Now: Streamovat a stahovat, Jsou Microsoft Office 2019 jen snapshot Office 365? nebo Google, Ubisoft a Project Stream.

Zkrátka si určitě dobře počtete, a to nejen mezi tematickými a trendy články, ale také v sekci Setkání, kde tentokrát najdete i reportáže z velkých distributorských setkání společností AT Computers, eD system a SWS. Najdete zde však i reportáže z mnoha dalších partnerských akcí.

Číst můžete přímo zde v interaktivním okně.

Pokud Reseller Magazine ještě neodebíráte, ale měli byste o jeho zasílání zájem, můžete si jeho bezplatný odběr (včetně elektronické varianty) zaregistrovat zde.

Ke kompletnímu archivu všech vydání se dostanete zde.

Štítky: 
AT Computers, Epson, Eset, HP Inc., IBM, Microsoft, Samsung