Vyšel mimořádný srpnový Reseller Magazine

7. 8. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Srpnový Reseller Magazine v uplynulých letech běžně nevycházel. Tentokrát jsme ale udělali výjimku, a tak vám i uprostřed prázdnin přinášíme řádnou dávku kvalitního čtení. Těšit se můžete mimo jiné na přehled channel managerů působících na českém a slovenském trhu.

Na rozdíl od prázdninového dvoučísla, které vám v tomto období běžně přinášíme, jsme se letos rozhodli pro vydání dvou plnohodnotných čísel v červenci i srpnu. Kromě běžných rubrik, na které jste zvyklí, se můžete těšit na přehled channel managerů, kteří působí v českém a slovenském IT rybníčku.

Na co dalšího se můžete těšit? Kromě rozhovorů se zástupci společností Anect a Samsung jsou to např. články o dohledových centrech SOC365, trendech v ukládání a zálohování dat, dění v digital signage nebo o kyberbezpečnosti.

Protože se blíží začátek nového školního roku, podívali jsme se také na notebooky vhodné pro školáky a studenty. S tím úzce souvisí také článek o technologiích a vzdělávání ve světě s koronavirem.

Ani tentokrát jsme nezapomněli na marketing, kde se věnujeme např. dnes tolik populárním podcastům, a po nějaké době se nám vrací také rubrika setkání, která se po vynucené pauze opět začíná utěšeně plnit texty a fotografiemi z partnerských setkání výrobců a distributorů.

Přejeme vám klidné čtení a příjemný zbytek léta.

Těšit se na vás budeme opět za měsíc v zářijovém čísle (které pro vás mimochodem již připravujeme a které opět vyjde i v tištěné podobě) nebo osobně na některé z nadcházejících „offline“ akcí.

Z obsahu:

 

Celé číslo:

Podobné články

Vychází zářijový Reseller Magazine

7. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Spolu se začátkem školního roku jsme do distribuce dodali další číslo Reseller Magazinu. Opět je dostupné ve fyzické tištěné i čistě digitálně šířené variantě a opět je nabité aktuálním obsahem, který odráží tuzemské i globální technologické, ekonomické i sociální trendy. Na co se můžete těšit? Čtěte více

Vyšel letní Reseller Magazine. Na co se můžete těšit?

2. 7. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Právě jsme mezi vás vypustili první letní číslo Reseller Magazinu. Věříme, že i tentokrát si z naší pestré nabídky článků vyberete a opět se dozvíte něco nového! Do nového čísla se můžete začíst opět digitálně, klidně ihned a bez jakéhokoli čekání, přímo ve článku. Čtěte více

Je tu červnový Reseller Magazine. Přepracovaný a kompletně digitální!

4. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Mezi čtenáře jsme rozeslali červnové číslo Reseller Magazinu, které vůbec poprvé vychází pouze v elektronické verzi. Pevně věříme, že vás nová forma časopisu neodradí – ba naopak, doufáme, že vás potěší míra interaktivity a zaujmou vás další nové prvky, které jsme mohli využít, jako jsou obrázkové slideshow, videa ve článcích a podobně. Čtěte více

Reseller Magazine v digitální éře

12. 5. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Vážení čtenáři Reseller Magazinu, děkujeme vám za přízeň, kterou nám projevujete i navzdory složité situaci, ve které se řada z vás ocitla. Dopady pandemie jsme pocítili i my, jelikož se řada globálních i lokálních firem ocitla v nejistotě. Reseller Magazine bude následující tři vydání interaktivní a pouze digitální, přičemž obsah jsme vyladili na míru vašim preferencím. Čtěte více