Vychází říjnové číslo Reseller Magazinu

6. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V říjnovém vydání RM se můžete těšit na témata jako jsou 3D tisk, VAR vs. MSP, virtuální a rozšířená realita nebo porovnání Windows 10 a Windows 11. I tentokrát se samozřejmě můžete těšit na novinky ze světa hardwaru, nějakou tu bezpečnost, marketing a několik rozhovorů.

K rozhovoru se redaktorům tentokrát „dostali pod ruku“ David Kordík ze Samsungu, Václav Štajner z Qnapu, Perer Halmo z Xeroxu a Martin Kříž z DNS. Ve všech případech zkušení odborníci, kteří vás s novinkami a trendy ze svých „zájmových oblastí“ seznámí s tolik potřebným vhledem i nadhledem.

Z hardwaru se můžete těšit na přehledový článek o noteboocích pro firemní klientelu, doplněný o tipy zástupců několika výrobců působících na tuzemském trhu, a pak také na situaci v segmentech 3D tisku nebo rozlišení a virtuální reality. Blíže jsme se podívali také na nově představené produkty společností Apple a Lenovo.

Zájemce o byznysová témata jistě zaujmou články věnované Podnikání v reálném čase a zamyšlení, proč investovat do hybridních podnikových systémů. To vše doplňuje bližší pohled bezpečnostní princip Zero trust edge.

Další, avšak určitě nikoli poslední, tematikou, které se v říjnovém RM věnujeme, je marketing – těšit se můžete na omnichannel přístup, nové i osvědčené marketingové trendy, poohlédnutí za platformou Clubhouse či LinkedIn a aktuální důvody, proč byste jej měli používat.

Přejeme příjemné čtení papírového nebo digitálního magazínu (do kterého se můžete klidně pohodlně začíst ihned v okně, které najdete přímo pod těmito řádky)!

Podobné články

Vyšel zářijový Reseller Magazine

3. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Léto je pryč a svět se postupně opět vrací do běžných pracovních kolejí. A s ním samozřejmě i Reseller Magazin. V zářijovém čísle se můžete těšit na témata jako je automatizace a robotizace, digital signage, bezpečnost, marketing a samozřejmě i mnohé další aktuality, které byste neměli minout. Čtěte více

Vyšel prázdninový Reseller Magazine

8. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ti z vás, kteří si chtějí rozšiřovat své obzory i během letních měsíců, jistě potěší další číslo Reseller Magazinu, opět distribuované jak jinak v tištěné i elektronické formě. Těšit se tentokrát můžete na celou řadu zajímavých rozhovorů a detailněji jsme se zaměřili i na oblast práce s daty. Témat, do kterých se však můžete začíst, je samozřejmě mnohem víc. Čtěte více

Vyšel červnový Reseller Magazine

2. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
I do šestého letošního Reseller Magazinu jsme pro vás připravili celou řadu zajímavých témat. Těšit se můžete např. na trendy z oblasti esportu, na novinky ze segmentu projekční techniky, na dění kategorii ukládání a zálohování dat, ale i na novinky z oblasti hardwaru, softwaru, bezpečnosti nebo marketingu. Čtěte více

Vychází květnový Reseller Magazine

6. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ačkoli jaro letos svou nadvládu nad přírodou prozatím do svých rukou ani zdaleka nevzalo tak pevně, jako tomu bylo např. před rokem, na květnový Reseller Magazine se můžete spolehnout. Opět plný nejnovějších informací, nadčasových článků a řady dalších zajímavostí a aktualit, i tentokrát v tištěné nebo elektronické podobě. Čtěte více