Vychází říjnové číslo Reseller Magazinu

6. 10. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V říjnovém vydání RM se můžete těšit na témata jako jsou 3D tisk, VAR vs. MSP, virtuální a rozšířená realita nebo porovnání Windows 10 a Windows 11. I tentokrát se samozřejmě můžete těšit na novinky ze světa hardwaru, nějakou tu bezpečnost, marketing a několik rozhovorů.

K rozhovoru se redaktorům tentokrát „dostali pod ruku“ David Kordík ze Samsungu, Václav Štajner z Qnapu, Perer Halmo z Xeroxu a Martin Kříž z DNS. Ve všech případech zkušení odborníci, kteří vás s novinkami a trendy ze svých „zájmových oblastí“ seznámí s tolik potřebným vhledem i nadhledem.

Z hardwaru se můžete těšit na přehledový článek o noteboocích pro firemní klientelu, doplněný o tipy zástupců několika výrobců působících na tuzemském trhu, a pak také na situaci v segmentech 3D tisku nebo rozlišení a virtuální reality. Blíže jsme se podívali také na nově představené produkty společností Apple a Lenovo.

Zájemce o byznysová témata jistě zaujmou články věnované Podnikání v reálném čase a zamyšlení, proč investovat do hybridních podnikových systémů. To vše doplňuje bližší pohled bezpečnostní princip Zero trust edge.

Další, avšak určitě nikoli poslední, tematikou, které se v říjnovém RM věnujeme, je marketing – těšit se můžete na omnichannel přístup, nové i osvědčené marketingové trendy, poohlédnutí za platformou Clubhouse či LinkedIn a aktuální důvody, proč byste jej měli používat.

Přejeme příjemné čtení papírového nebo digitálního magazínu (do kterého se můžete klidně pohodlně začíst ihned v okně, které najdete přímo pod těmito řádky)!

Podobné články

Vyšel lednový Reseller Magazine

14. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V prvním letošním vydání Reseller Magazinu jsme se zaměřili zejména na různé aspekty internetu věcí. Kromě toho se však můžete těšit i na různé technologické prognózy, trendy ze světa vzdělávání, články o zajímavém hardwaru a mnoho dalších praktických témat. Čtěte více

Vychází poslední Reseller Magazine roku 2021

2. 12. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V posledním letošním vydání Reseller Magazinu jsme se zaměřili na gaming, kterému jsme věnovali hned několik článků, nebo na trendy, jejichž nástup můžeme očekávat v příštím roce. Dále se můžete těšit na články z oblasti marketingu a sociálních sítí, bezpečnosti nebo několik rozhovorů. Čtěte více

Vychází listopadový Reseller Magazine

3. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
V předposledním letošním vydání Reseller Magazinu jsme se detailně zaměřili na umělou inteligenci a strojové učení. Určitě však nebudete zklamaní ani v případě, kdy máte raději něco hmatatelnějšího, protože se zabýváme také tablety, all-in-one počítače, tiskovými zařízeními nebo třeba levnými dohledovými kamerami. Čtěte více

Vyšel zářijový Reseller Magazine

3. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Léto je pryč a svět se postupně opět vrací do běžných pracovních kolejí. A s ním samozřejmě i Reseller Magazin. V zářijovém čísle se můžete těšit na témata jako je automatizace a robotizace, digital signage, bezpečnost, marketing a samozřejmě i mnohé další aktuality, které byste neměli minout. Čtěte více