ViewSonic představil chytrou interaktivní platformu pro učebny

14. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic představila novou 24" výukovou platformu ViewBoard Mini IFP2410. Připojením ke stávajícím projektorům může ještě více škol vytvořit inovativní výukové prostředí a proměnit učebnu z jednosměrného výukového prostoru v chytré interaktivní zázemí.

Vyučující mohou používat ViewBoard Mini společně s přenosným projektorem řady M a vytvořit inovativní učebnu, kdekoli je třeba. Společnost ViewSonic dodává komplexní technologická výuková řešení (EdTech), která spojují hardware a software a zapadnou do širšího ekosystému, aby tak školám pomohla vytvořit výukové prostředí podporující používání technologií.

Digitální technologie zcela proměnila výuku na školách z jednosměrného přenosu znalostí v obousměrný komunikační přístup. Vybavování učeben interaktivními displeji se stává jasným trendem,“ uvedla Monica Sun, ředitelka BU divize velkoformátových displejů společnosti ViewSonic. „Mnoho škol ale musí vzít v úvahu, že – navzdory svému přání zdokonalit vybavení učeben tímto druhem digitálních tabulí – u stávajících projektorů ještě nenastal čas pro jejich plánovanou výměnu. ViewBoard Mini byl navržen tak, aby uspokojil jejich požadavky, umožnil učitelům využívat dotykový displej pro ovládání funkcí podobně jako u interaktivních displejů a promítat obsah pomocí stávajícího projektoru. Školy tak mohou dovybavit učebny, aniž by stávající vybavení musely měnit.

ViewBoard Mini je interaktivní výuková platforma, která se pyšní 24" displejem s 10bodovým dotykovým projektivně kapacitním displejem, který může změnit katedru v centrum spolupráce a interaktivní výuky. Učitelé mohou ovládat funkce digitální bílé tabule prostřednictvím dotykového displeje a využít HDMI pro připojení k projektoru nebo se bezdrátově připojit prostřednictvím ViewBoard Cast k projektoru a promítat obsah na plátno. To zaručuje větší flexibilitu a menší omezení, co se rozsahu týče. ViewBoard Mini je vybaven nativním softwarem pro interaktivní tabule myViewBoard, který učitelům umožňuje kreslit, psát, opravovat a přidávat poznámky přímo na promítaný obraz. Kromě toho jsou k dispozici funkce jako ukládání aktuálního obsahu obrazovky, převádění souborů a sdílení QR kódu, které učitelům pomáhají vést záznamy o odučených lekcích.

Kromě toho, že je možné ViewBoard Mini ve třídách používat společně s pevnými projektory, může být díky své kompaktní velikosti a vynikající přenosnosti použit v kombinaci s přenosným projektorem, aby bylo možné vytvořit mobilní interaktivní výukové prostředí. Vynikajícím doplňkem ViewBoardu Mini jsou přenosné projektory řady M od společnosti ViewSonic, které podporují bezdrátové promítání, přičemž ty nejkompaktnější modely váží méně než 1 kg. Uživatelé se tak už nemusí omezovat na tradiční učebny a mohou flexibilně vytvořit výukový prostor kdykoli a kdekoli.

Řešení EdTech od společnosti ViewSonic, která jsou založena na interaktivních displejích ViewBoard a využívají software pro interaktivní tabule myViewBoard, nabízí učitelům výjimečné funkce umožňující poskytování podpory a spolupráci. Dávají jim možnost zefektivnit přípravu na vyučování, zlepšit prezentaci či podpořit interakci a zapojení studentů. Nejnovější 24” model interaktivní tabule, ViewBoard Mini, doplňuje stávající nabídku modelů ViewBoard o velikosti 55”, 65”, 75” a 86”. Díky němu je portfolio interaktivních tabulí ještě ucelenější, umožňuje učitelům ještě snazší využívání softwarové platformy myViewBoard a propojení s jejím ekosystémem.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

Spolupracujte odkudkoliv s dotykovými displeji Optoma

23. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Interaktivní dotykové displeje Optoma se hodí do neustále se vyvíjejícího školního i korporátního prostředí. Stačí připojit prakticky jakoukoli webovou kameru, což dává například možnost vzdáleného propojení pomocí dvou předních aplikací pro videokonference Zoom a GoToMeeting. Čtěte více

BenQ: velkoformátový displej DuoBoard CP8601K

28. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ uvedla na trh BenQ DuoBoard s modelovým označením CP8601K. BenQ DuoBoard je 86" all-in-one interaktivní velkoformátový displej se 4K UHD rozlišením navržený pro využití v moderních zasedacích místnostech. Srdcem novinky je sada funkcí navržených pro maximalizaci efektivity, produktivity a týmové spolupráce Collaboration+. Čtěte více

Sharp Windows collaboration display s certifikací Skype for Business

13. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp)
Další generace 4K Ultra HD displejů Sharp je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. Interaktivní displej pro podnikovou sféru splňuje specifikace Microsoftu a spojuje technologie Sharp a senzory, jež umí pracovat s řešením Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostorů určených ke spolupráci. Čtěte více

Sharp v ČR představil Windows Collaboration Display provázaný s technologiemi Microsoftu

19. 9. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp)
Prostřednictvím propojením kanceláří Microsoftu v Belgii, Francii, Itálii, Polsku, České republice a Spojeném království do jednoho společného eventu pomocí MS Teams představila společnost Sharp videokonferenční a kolaborační platformu Windows Collaboration Display. Čtěte více