ViewSonic představil 135" skládací LED displeje

9. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Skládací 135" all-in-one LED displej poskytuje velkoplošnou obrazovku a rychlé bezproblémové nastavení. Nabízí lepší mobilitu bez problémů spojených s velkými obrazovkami, což z něj činí ideální řešení pro zajištění lepšího pohodlí, flexibility a vynikajících vizuálních efektů pro různé typy akcí.

Díky dlouholeté spolupráci s klienty v oblasti pohostinství a pořádání eventů získala společnost ViewSonic neocenitelné poznatky o problémech, kterým čelí provozovatelé v těchto oblastech, zejména pokud jde o výběr vhodných velkoformátových displejů. Mezi kritické problémy těchto odvětví patří omezená pracovní síla, čas a zdroje:

  • Profesionální audiovizuální instalace obvykle vyžadují značné množství času a specializované pracovní síly.
  • Velké displeje se často montují na zeď a jsou omezeny na jedno místo. I když jsou některé z nich instalovány na podlahovém stojanu, je stále obtížné je přemístit, což vyžaduje kompromis mezi velikostí a mobilitou.
  • Přeprava velkých displejů může být nákladná a logisticky složitá a vyžaduje značné náklady a úsilí.
  • Pro aplikace vyžadující přiměřeně kvalitní zvuk je navíc obvykle zapotřebí externí zvukové zařízení.
  • Vzhledem ke složitým konfiguracím různých AV systémů jsou k obsluze a údržbě velkých displejů zapotřebí vyškolení odborníci. Kromě toho je zapotřebí také vyhrazený prostor pro montáž a správu zařízení.

Možnost složení pro flexibilitu

Zákazníci neustále hledají větší flexibilitu pro prostory pro pořádání akcí v dynamickém odvětví pohostinství a pořádání eventů. V důsledku toho se snižuje poptávka po plně pevných instalacích velkých a objemných displejů. Právě s ohledem na tyto výzvy byl vyvinut skládací LED displej ViewSonic All-in-One. Jeho mobilní konstrukce výrazně zjednodušuje proces instalace a nabízí řadu výhod, například:

  • Všestranné použití: Díky flexibilní konstrukci lze velký displej libovolně přemisťovat na různá místa, což umožňuje, aby jedna obrazovka posloužila více prostorům, namísto instalace několika pevných jednotek v různých místnostech. Například hotely a restaurace je mohou využívat k různým příležitostem, od promítání sportovních událostí a filmů ve střešním baru až po zobrazování propagačních akcí na recepci. Lze jej také použít jako digitální pozadí na banketech, ceremoniálech nebo veletrzích.
  • Snadná přeprava: Díky skládací obrazovce se masivní 135" LED displej snadno vejde do tradičních nákladních výtahů a větších osobních výtahů při přesunech. Díky zmenšenému tvaru je hračkou i přeprava mezi místnostmi v různých patrech budovy. Vysoká flexibilita a mobilita pomáhá uspokojit potřeby klientů při jednorázovém nebo příležitostném použití i půjčovnám. Masivní skládací obrazovka je uložena v mobilním kufru na kolečkách, který usnadňuje bezpečnou a snadnou přepravu mezi vzdálenějšími místy.

V porovnání s jinými displeji podobné velikosti představuje skládací LED displej ViewSonic se zmenšenou velikostí balení nákladově efektivní řešení pro organizátory eventů a výstavní společnosti, které snižuje náklady na logistiku i pracovní sílu. Například odpadá nutnost pronajmout si rozměrné vozidlo a vysokozdvižný vozík k jeho doručení a vyložení.

  • Intuitivní nastavení a ovládání: Skládací LED displej je vybaven LED moduly, skříňkami, ovládací skříňkou systému a nastavitelným motorizovaným podlahovým stojanem, které se vejdou do mobilního kufříku. Po vybalení mohou displej snadno nastavit dvě osoby a okamžitě jej použít během pouhých deseti minut. Platí to i pro pracovníky s minimálními nebo žádnými znalostmi audiovizuální techniky. Díky vestavěnému operačnímu systému a bezdrátovému připojení mohou uživatelé přímo streamovat obsah na displej z mobilních zařízení.
  • Lepší divácký zážitek: Prémiový estetický vzhled a audiovizuální výkon 135" LED displeje bez rámečku nabízí bezproblémový a jedinečný zážitek ze sledování. Živé barvy displeje jsou podpořeny vysokou úrovní jasu, která umožňuje divákům jasně vidět obraz v různě osvětlených prostředích. Audiovizuální výbavu doplňují reproduktory Harman Kardon, které poskytují detailní a bohatý zvuk hned po vybalení z krabice a eliminují potřebu dalšího zvukového vybavení.

Podobné články

Sharp/NEC: velkoformátové displeje MultiSync ME

11. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp/NEC)
Nová generace panelů řady MultiSync ME je navržena pro nasazení v profesionálním podnikovém prostředí. Multifunkční zařízení jsou vybavena panelem s vysokou matností, širokou konektivitou včetně portů USB-C s rychlou detekcí vstupů a řadou dalších pokročilých možností. Příkladná je také podpora digital signage, hybridních pracovních postupů a schůzek či modelu Bring Your Own Device. Čtěte více

ISE 2024 a trendy z oblasti audia, videa a systémové integrace

9. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Veletrh Integrated Systems Europe (ISE) patří mezi největší události v oboru audiovizuální technologie a systémové integrace na světě. Setkávají se zde přední světoví výrobci, kteří zde prezentují své nejnovější technologie, distributoři, integrátoři i koncoví zákazníci. Jde tak o skvělou příležitost pro poodhalení budoucnosti AV technologií (a třeba i získání nových obchodních kontaktů nebo dokonce kontraktů). Čtěte více

ViewSonic představil 245” nastavitelné All-in-One LED displeje

5. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic rozšířila svoji nabídku pokročilých All-in-One LED displejů o řadu LDC. Nové přizpůsobitelné All-in-One LED displeje spojují výhody tradičních a All-in-One LED displejů a usnadňují snadné vytváření velkých, živých vizuálů vhodných pro podnikání, komerční prostředí i veřejná prostranství. Čtěte více

Samsung SmartThings for Business rozšiřuje možnosti konektivity B2B obrazovek

2. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung na veletrhu ISE 2024 v Barceloně předvedla, jak platforma SmartThings vylepší možnosti B2B obrazovek a podpoří konektivitu ve firemním prostředí. Pod heslem „SmartThings for Business“ byly představeny výhody, které IoT platforma nabízí při vytváření propojených a snadno ovladatelných digitálních informačních systémů v nejrůznějších oborech. Čtěte více