Viery od Panasonicu s technologií Viera Cast

23. 4. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Panasonic představil nové modely televizorů VIERA s technologií NeoPDP, které jsou vybaveny aplikací VIERA CAST. Ta nabízí snadný přístup k obsahu internetu z pohodlí obývacího pokoje stisknutím jediného tlačítka na dálkovém ovladači.
Viera CAST je základem nových televizí od Panasoniku.

VIERA CAST poprvé přináší snadno dostupnou zábavu z internetu přímo do televizoru. Po stisknutí tlačítka VIERA CAST na dálkovém ovladači se na obrazovce objeví nabízené interaktivní služby. V pohodlí, na které jste před obrazovkou zvyklí, můžete kdykoli sledovat úplný archiv televize Nova v kvalitě televizního vysílání, sdílet s rodinou a přáteli fotografie v internetových albech Picasa.com, anebo si vychutnávat sportovní klipy stanice Eurosport. Oblíbený YouTube.com tak definitivně opouští monitor vašeho notebooku a stěhuje se na obrazovku televizoru a do reproduktorů domácího kina. K dispozici jsou ale i další informace, například zpravodajství, předpovědi počasí nebo informace o ceně akcií. Díky jednoduchému a přehlednému ovládání mohou službu využívat všechny generace.
VIERA CAST je k dispozici zdarma nejen v nových modelových řadách televizorů G15, V10 a Z1, ale i v domácích kinech a všech blu-ray přehrávačích uvedených na jaře 2009. Pokud má uživatel zájem o službu VIERA CAST a již si nový televizor pořídil, není tedy nutné jej měnit.