Veeam spustil exkluzivní partnerský program

8. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Dvouletý program odmění nejkvalifikovanější, strategicky důležité partnery, kteří poskytují vysokou úroveň profesionálních služeb k produktům Veeam a pomáhají s podporou Cloud Data Managementu v regionu EMEA. Zahrnuto je 50 nejlepších partnerů z programu Veeam Accredited Service Partners (VASP).

Veeam bude těsněji spolupracovat s vybranými partnery, poskytujícími širší škálu profesionálních služeb a technických implementací, kteří lépe naplňují požadavky Cloud Data Managementu a podílí se na vysoké spokojenosti zákazníků. Označení VASP je určeno výhradně pro partnery s nejvyšší úrovní odbornosti a znalostí řešení Veeam.

Studie Veeam 2020 Data Protection Trends Report zjistila, že firmám z regionu EMEA brání v postupu s digitální transformací překážky jako je nedostatek znalostí IT personálu (47 %) a omezení způsobená zastaralými technologickými systémy (39 %). Jak IT odvětví neúprosným tempem neustále roste a očekává se, že investice do digitální transformace dosáhnou v letech 2020 až 2023 až 7,4 bilionu dolarů, zaznamenává Veeam rostoucí poptávku po odbornících, kteří by byli schopni realizovat stále složitější implementace, přizpůsobovat se měnícím se obchodním potřebám a budovat strategická partnerství s podniky všech velikostí.

Vybraní VASP získají exklusivní přístup ke zdrojům a nástrojům, stejně jako k expertům společnosti Veeam, kteří jim poskytnou profesionální vedení při validaci projektů i posouzení architektury a designu. VASP budou navíc zřejmější pro zákazníky společnosti Veeam, kteří hledají servisní partnery, a získají možnosti dedikovaných školení jako jsou bezplatné VMCE kurzy založené na závazku minimálního objemu služeb za pololetí.

„Podniky jsou na digitální infrastruktuře závislé více než kdy dříve. Jelikož je v regionu EMEA digitální transformace strategickým zájmem firem, musí partneři eliminovat složitost, řešit strategičtější problémy a současně poskytovat širší škálu služeb,“ uvedl Daniel Fried, generální manažer a vice prezident pro oblast EMEA a Worldwide Channels společnosti Veeam. „Investováním do našich nejaktivnějších a vysoce kvalifikovaných partnerů upevňujeme nejenom naše vztahy, ale s využitím jejich odborných znalostí můžeme prostřednictvím programu VASP snadno podporovat naše zákazníky ve všech geografických oblastech regionu EMEA a umožnit jim lépe porozumět a mnohem lépe využívat výhod, které mohou získat z Cloud Data Managementu.“

S cílem pomoci firmám při nasazování jejich projektů z oblasti digitální transformace rozšiřují partneři svá portfolia, aby přinášeli výhody Cloud Data Managementu a stali se strategickými digitálními poradci, které zákazníci pro svůj úspěch potřebují. Veeam bude na dosažení tohoto cíle spolupracovat s VASP komunitou i s širším ekosystémem partnerů.

Všech 50 VASP splňuje povinné požadavky na technické znalosti a certifikace Veeam, dedikovaný personál profesionálních služeb a historii úspěšných implementací řešení Veeam. Každému VASP je přidělen dedikovaný Veeam Technical Leader, který pomáhá udržovat požadované dovednosti a schopnosti.

„Vylepšení programu VASP pomohou nejproduktivnějším partnerům společnosti Veeam řešit potřeby zákazníků v oblasti digitální transformace a Cloud Data Managementu. Aby vyhověli těmto potřebám, rozšiřují partneři svoje nabídky a společnost Veeam investuje do své partnerské komunity, aby podpořila tento proces zvýšením přístupu ke svým vlastním znalostem a odbornosti. Partneři se tak mohou stát skutečnými strategickými poradci. Jde o skvělý příklad, jak Veeam, jako společnost 100% spoléhající na svůj obchodní kanál, rozvíjí svoji nabídku, aby se přizpůsobila strategiím svých nejcennějších partnerů a nadále poskytovala svým zákazníkům vynikající podporu,“ řekl Christopher Webber, Research Director, Strategic Alliances, IDC.

Více informací o programu Veeam ProPartner Program pro VASP.

Podle lokalizátoru dostupného na webových stránkách společnosti Veeam je jediným českým partnerem zahrnutým do programu VASP firma AutoCont.

Podobné články

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

GFI Software uvedla službu Kerio Connect SaaS

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kerio Technologies )
Hostovaná verze populárního e-mailového řešení Kerio Connect nabízí koncovým uživatelům snadný a bezpečný provoz firemní pošty bez počátečních nákladů. Čtěte více

Výdaje na cloudovou infrastrukturu v první čtvrtletí 2021 rostly

16. 7. 2021. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: IDC)
Podle studie IDC Worldwide Quarterly Enterprise Infrastructure Tracker: Buyer and Cloud Deployment vzrostly v prvním čtvrtletí roku 2021 (1Q21) výdaje na produkty výpočetní a úložné infrastruktury pro cloudovou infrastrukturu, včetně dedikovaných a sdílených prostředí, meziročně vzrostly o 12,5 % na 15,1 miliardy dolarů. Čtěte více

Novinka od Oraclu umožňuje zákazníkům zrychlit migraci do cloudu a snížit náklady

9. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oracle)
Nový program Oracle Support Rewards má zákazníkům pomoci urychlit migraci do cloudu a zároveň jim snížit náklady na podporu softwarových licencí. Pokud se zákazníci nově rozhodnou k nákupu služeb Oracle Cloud Infrastructure (OCI), mohou nyní získat odměny, které sníží nebo dokonce zcela vykompenzují jejich platby za podporu u licencí softwaru Oracle v režimu on-premise (lokálně). Čtěte více