Veeam spustil exkluzivní partnerský program

8. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Veeam)
Dvouletý program odmění nejkvalifikovanější, strategicky důležité partnery, kteří poskytují vysokou úroveň profesionálních služeb k produktům Veeam a pomáhají s podporou Cloud Data Managementu v regionu EMEA. Zahrnuto je 50 nejlepších partnerů z programu Veeam Accredited Service Partners (VASP).

Veeam bude těsněji spolupracovat s vybranými partnery, poskytujícími širší škálu profesionálních služeb a technických implementací, kteří lépe naplňují požadavky Cloud Data Managementu a podílí se na vysoké spokojenosti zákazníků. Označení VASP je určeno výhradně pro partnery s nejvyšší úrovní odbornosti a znalostí řešení Veeam.

Studie Veeam 2020 Data Protection Trends Report zjistila, že firmám z regionu EMEA brání v postupu s digitální transformací překážky jako je nedostatek znalostí IT personálu (47 %) a omezení způsobená zastaralými technologickými systémy (39 %). Jak IT odvětví neúprosným tempem neustále roste a očekává se, že investice do digitální transformace dosáhnou v letech 2020 až 2023 až 7,4 bilionu dolarů, zaznamenává Veeam rostoucí poptávku po odbornících, kteří by byli schopni realizovat stále složitější implementace, přizpůsobovat se měnícím se obchodním potřebám a budovat strategická partnerství s podniky všech velikostí.

Vybraní VASP získají exklusivní přístup ke zdrojům a nástrojům, stejně jako k expertům společnosti Veeam, kteří jim poskytnou profesionální vedení při validaci projektů i posouzení architektury a designu. VASP budou navíc zřejmější pro zákazníky společnosti Veeam, kteří hledají servisní partnery, a získají možnosti dedikovaných školení jako jsou bezplatné VMCE kurzy založené na závazku minimálního objemu služeb za pololetí.

„Podniky jsou na digitální infrastruktuře závislé více než kdy dříve. Jelikož je v regionu EMEA digitální transformace strategickým zájmem firem, musí partneři eliminovat složitost, řešit strategičtější problémy a současně poskytovat širší škálu služeb,“ uvedl Daniel Fried, generální manažer a vice prezident pro oblast EMEA a Worldwide Channels společnosti Veeam. „Investováním do našich nejaktivnějších a vysoce kvalifikovaných partnerů upevňujeme nejenom naše vztahy, ale s využitím jejich odborných znalostí můžeme prostřednictvím programu VASP snadno podporovat naše zákazníky ve všech geografických oblastech regionu EMEA a umožnit jim lépe porozumět a mnohem lépe využívat výhod, které mohou získat z Cloud Data Managementu.“

S cílem pomoci firmám při nasazování jejich projektů z oblasti digitální transformace rozšiřují partneři svá portfolia, aby přinášeli výhody Cloud Data Managementu a stali se strategickými digitálními poradci, které zákazníci pro svůj úspěch potřebují. Veeam bude na dosažení tohoto cíle spolupracovat s VASP komunitou i s širším ekosystémem partnerů.

Všech 50 VASP splňuje povinné požadavky na technické znalosti a certifikace Veeam, dedikovaný personál profesionálních služeb a historii úspěšných implementací řešení Veeam. Každému VASP je přidělen dedikovaný Veeam Technical Leader, který pomáhá udržovat požadované dovednosti a schopnosti.

„Vylepšení programu VASP pomohou nejproduktivnějším partnerům společnosti Veeam řešit potřeby zákazníků v oblasti digitální transformace a Cloud Data Managementu. Aby vyhověli těmto potřebám, rozšiřují partneři svoje nabídky a společnost Veeam investuje do své partnerské komunity, aby podpořila tento proces zvýšením přístupu ke svým vlastním znalostem a odbornosti. Partneři se tak mohou stát skutečnými strategickými poradci. Jde o skvělý příklad, jak Veeam, jako společnost 100% spoléhající na svůj obchodní kanál, rozvíjí svoji nabídku, aby se přizpůsobila strategiím svých nejcennějších partnerů a nadále poskytovala svým zákazníkům vynikající podporu,“ řekl Christopher Webber, Research Director, Strategic Alliances, IDC.

Více informací o programu Veeam ProPartner Program pro VASP.

Podle lokalizátoru dostupného na webových stránkách společnosti Veeam je jediným českým partnerem zahrnutým do programu VASP firma AutoCont.

Podobné články

GFI Software uvádí nové SaaS řešení e-mailové bezpečnosti

21. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
GFI MailSecurity je snadno použitelné SaaS řešení e-mailové bezpečnosti, které skenuje veškerou příchozí elektronickou poštu a blokuje spamy, e-maily obsahující viry a pokusy o phishing. Organizacím přináší všechny výhody cloudového řešení včetně jednoduchého nasazení, snadné správy, rychlého přístupu přes webový portál a přehledných nákladů. Čtěte více

Nová verze Acronis Cyber Infrastructure přináší o 50 % vyšší výkon a přidává funkce

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acronis)
Acronis představil významnou aktualizaci svého řešení softwarově definované infrastruktury Acronis Cyber Infrastructure 4.0. Nová verze řešení přináší vyšší úroveň dostupnosti, bezpečnosti a jednodušší správu. Čtěte více

Jednoduché a cenově dostupné úložiště nové generace pro SMB sektor od HPE

19. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Hewlett Packard Enterprise)
Společnost Hewlett Packard Enterprise uvedla na trh šestou generaci HPE Modular Smart Array (MSA). Malým a středním podnikům s napjatými rozpočty pomáhá v akceleraci podnikání, a nabízí řešení datového úložiště základní úrovně, které poskytuje výkon, automatizaci a hybridní-flash pole. Čtěte více

HP představilo zařízení přizpůsobená pro cloudovou práci terénních pracovníků

16. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila elegantní specializovaná zařízení pro práci v cloudu, od počátku navržená s ohledem na potřeby pracovníků působících v předních liniích, zaměstnanců pracujících z domova i z kanceláře, jakož i pro mobilní průkopníky. Čtěte více