V Praze bylo otevřeno kompetenční centrum pro SAP Hana

3. 6. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnosti con4PAS, Cisco a Intel otevřely v Praze jedno z prvních kompetenčních center v Evropě zaměřených na řešení SAP CRM a SAP ERP s podporou in-memory platformy SAP Hana. Zájemci si zde mohou zdarma vyzkoušet, jaké přínosy by pro ně nasazení těchto inovativních řešení mělo, a získají i odbornou konzultaci.

Ve společném kompetenčním centru firem con4PAS, Cisco a Intel mají zákazníci možnost seznámit se s výhodami technologie SAP Hana pro SAP CRM a SAP ERP řešení, postavenými na serverové platformě Cisco Unified Computing System. Významným přínosem kompetenčního centra pro zájemce o inovativní technologie je skutečnost, že si mohou vyzkoušet reálné zpracování svých dat, simulace procesů a scénářů v reálném prostředí a porovnat tak rozdíly a zvážit benefity. Nebudou-li chtít využít svá data, budou mít k dispozici data testovací. Výhodou je také dostupnost konzultantů a poradců Cisco, Intel a con4PAS na jednom místě, kteří poskytnou odbornou pomoc a zodpoví veškeré dotazy týkající se jednotlivých řešení od hardwaru přes software až po transformaci stávajícího systému na platformu SAP Hana.

Během společně připravovaných workshopů mohou jejich účastníci objevit reálné přínosy těchto technologií pro fungování svých firem. Poznají, co znamená rozhodování v reálném čase díky schopnosti shromáždit veškerá podniková data pro potřeby vedoucích pracovníků během několika sekund namísto týdnů nebo měsíců, a to ve formátu, se kterým se snadno pracuje.

Díky know-how con4PAS a technologiím Cisco, Intel a SAP mohou společnosti fungovat lépe a chytřeji. Existence kompetenčního centra jim dává možnost získat s řešeními zkušenost a ověřit si jejich přínosy ještě před tím, než se rozhodnou si je pořídit. To je výrazný benefit, který jim pomůže v rozhodnutí o budoucnosti jejich klíčových systémů, mezi které ERP a CRM rozhodně patří, a tím vlastně i o budoucnosti celé firmy,“ řekl Ján Ferjo, business development director společnosti con4PAS.

Stále sofistikovanější modely pro rozhodování podniku vyžadují zpracování a analýzu rozsáhlých objemů dat v reálném čase. Tradiční systémy pracující s disky často nedokážou tyto požadavky splnit, a tak dochází ke zpoždění mezi sběrem dat a jejich interpretací, což přínosy řešení tohoto typu snižuje. Architektura řešení SAP In-Memory Appliance (SAP Hana) přináší výpočetní technologii SAP In-Memory Computing, která je výsledkem průběžné technické spolupráce společností SAP a Intel a eliminuje nedostatky tradičních systémů. Radikálně, až 100 000krát, přitom zvyšuje rychlost operací.

Při nasazení na platformě Cisco UCS, která je pro SAP Hana optimalizovaná a certifikovaná, se pak výkonnost celého řešení ještě zvyšuje. Příjemným bonusem je i výrazné zjednodušení celé infrastruktury, které s sebou nese nižší náklady na údržbu a správu a zároveň lepší možnosti škálovatelnosti nebo virtualizace,“ řekl Tomáš Novák, business development manager společnosti Cisco.

Štítky: 

Podobné články

Intel: Paula Tolliverová

3. 8. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Intel)
Společnost Intel jmenovala Paulu Tolliverovou novou viceprezidentkou a CIO. Tolliverová přišla z Dow Chemical, kde působila jako korporátní viceprezidentka pro firemní služby a CIO. Čtěte více

Nedostatek odborníků na kybernetickou bezpečnost činí firmy i státy zranitelnými

2. 8. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Intel)
Společnost Intel Security ve spolupráci s Centrem pro strategická a mezinárodní studia (CSIS) vydala globální zprávu, která dokumentuje krizový nedostatek odborníků dopadající na odvětví kybernetické bezpečnosti. Čtěte více

Dell aktualizuje své čtyřsocketové servery novými procesory Intel

22. 6. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Dell)
Společnost Dell aktualizuje čtyřsocketové servery PowerEdge 13. generace. Aktualizované portfolio tak představuje komplexní řešení i pro náročné uživatele. Čtěte více

Intel představil nové procesory Xeon Phi

22. 6. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: )
Rodina procesorů Intel Xeon Phi je reakcí Intelu na narůstající objem dat a potřebě jim porozumět. Procesor je základním prvkem Intel Scalable System Framework a zároveň je součástí kompletního řešení, které přináší klíčové technologie pro snadno instalovatelné a vysoce výkonné klastry. Čtěte více