Unikátní fólie od UGO! Media si nejlépe rozumí s projektory Epson

19. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Epson)
Společnost UGO! Media, která působí na trhu inovativních zobrazovacích médií, jako jsou projekční fólie a další interaktivní technologie, se snaží neustále objevovat nové možnosti vizuální prezentace a promítání obrazu v oblasti B2B i B2C. Projektory jsou proto pro tuto společnost přístroji, které mají ve spojení s oblastí alternativních zobrazovačů stále co nabídnout.

„Pro projekci jsme si vybrali projektory Epson EB-1460Ui, EB-1450Ui, EB-1440Ui především proto, že dokážou promítnout obraz na naše fólie pro krátké a ultrakrátké projekce v opravdu skvělé kvalitě. Navíc si velice vážíme stabilního a fungujícího partnerství se společností Epson. Vyhovuje nám rovněž, že Epson přichází se stále novými modely projektorů, které nás oslovují a vyhovují našim potřebám. Důkazem kvality je také absence reklamací a opakovaně projevovaná spokojenost ze strany našich zákazníků, která je pro nás zásadní,“ uvedl Lukáš Trnka, zakladatel & head of marketing and communication společnosti UGO! Media.

Projekce má stále co nabídnout

Nová příležitost pro vylepšení se objevila na poli projekce na krátkou vzdálenost využívanou například v obchodech, na výstavách nebo v rámci expozic v muzeích. Pro standardní projekce realizované v instore nebyl často dostatek prostoru, který by umožňoval promítání na projekční fólie na běžnou vzdálenost. V těchto omezených podmínkách bylo potřeba instalovat standardní projektory s velkým odstupem od projekční plochy, což bylo zvláště u větších úhlopříček mnohdy nemožné. Alternativou, která se nabízela, bylo využít dataprojektory pro krátkou či ultra krátkou projekční vzdálenost. Při použití se standardními projekčními fóliemi však docházelo k hotspotu a nežádoucímu přepálení obrazu, kdy v oblasti blízko čočky byl přesvícený a v rozích byl naopak slabý. Namísto projektorů proto řada zadavatelů, kteří nedisponovali dostatkem volného místa pro projekci na standardní vzdálenost, volila raději možnost televizorů či monitorů, na kterých by svá sdělení mohla zobrazovat. Ačkoli projektory společnosti Epson zvládají projekci na krátkou vzdálenost bravurně, projekční fólie, které by obraz dokázaly zobrazovat v potřebné kvalitě, dosud na trhu chyběly.

Díra na trhu

Když Společnost UGO! Media narazila na tento nedostatek kvalitních fólií pro krátké a ultrakrátké projekční vzdálenosti, přijala novou výzvu s radostí. Vyvinula a vyrábí unikátní projekční fólie pro přední i zadní projekci, které dokonale zvládají osvit projektory pro krátkou i ultrakrátkou projekci a pro které se nejlépe osvědčily projektory Epson EB-1460Ui, EB-1450Ui, EB-1440Ui.

Dokonalé projekční i finanční řešení

Hlavní předností nových projekčních fólií pro přední i zadní projekci od společnosti UGO! Media je schopnost zobrazit obraz promítaný na krátkou či ultrakrátkou vzdálenost. Výsledný obraz je rovnoměrně rozprostřený, nabízí vynikající kontrast a skvělé pozorovací úhly. Mezi další výrazné benefity použití těchto fólií společně s projektory Epson EB-1460Ui, EB-1450Ui, EB-1440Ui patří mnohem nižší náklady na pořízení i provoz ve srovnání třeba s LED stěnami, televizory či monitory, a to zejména u zobrazovacích ploch s velkými úhlopříčkami.

Fólie pro zadní projekci se často využívají ke komunikaci sdělení vůči příjemcům stojícím například před výlohou či před jinak průhledným nosičem v rámci interiéru. Jedná se o zobrazovací médium, které odpovídá reálné potřebě na trhu, uplatňuje se ponejvíce v retailu a se kterým společnost UGO! Media obchoduje nejen v Česku, ale také na globální úrovni. Fólie pro přední projekci pak dokážou alternativně zastoupit běžné projekční plátno, nabízejí však lepší zobrazovací parametry a více možností pro práci s projekcí v prostoru interiéru. Skvěle se využívají nejen v oblasti B2B, ale například i pro domácí využití jako home cinema. Nespornou výhodou také je, že projekční fólie lze kreativně formovat do libovolných tvarů a promítat obrazové sdělení přímo na ně.

„Jsme tým zapálených nadšenců, kteří se snaží ovlivňovat obor zobrazování a interaktivity. Necháváme se vést duchem inovace a snažíme se přicházet s novými řešeními pro projekci. Také díky práci s projektory Epson EB-1460Ui, EB-1450Ui, EB-1440Ui můžeme nyní nabízet zcela ojedinělé fólie pro krátkou a ultrakrátkou projekci, které uspokojují poptávku na globální úrovni,“ doplnil Trnka.

Shrnutí

Projektory nevycházejí z módy. Ve světě nových médií jejich využívání aktivně podporuje společnost UGO! Media, která přišla na trh s novými projekčními fóliemi pro ultrakrátkou projekci, které nemají ve světě obdoby. Zajistí totiž kvalitní a obrazově vyváženou projekci na krátkou vzdálenost, a to v dokonalé spolupráci s projektory Epson.

Podobné články

Internet věcí v roce 2020: Jaký je a kam se bude ubírat

12. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
IoT lze bez nadsázky označit za jednu z nejrychleji se rozšiřujících a rozvíjejících ICT technologií dneška. Celá oblast internetu věcí v sobě skrývá obrovský potenciál pro všechny zúčastněné, ať již hovoříme o výrobcích a dodavatelích, poskytovatelích služeb, partnerech či implementátorech nebo koncových zákaznících. Na současnost a budoucnost IoT jsme se ptali odborníků z různých oborů české IT scény. Čtěte více

Téma měsíce: Monitory 2020

10. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Které trendy budou v nejbližších měsících v segmentu monitorů hlavním tahounem vývoje a pokroku? Po jakých parametrech a vlastnostech dnes zákazníci nejvíce volají a co je pro ně rozhodující při výběru? Na odpovědi od těch nejpovolanějších, tedy přímo od výrobců monitorů, se můžete těšit na následujících řádcích. Čtěte více

Ťažká úloha: Ušetriť terabajty zálohovaných dát a zároveň ochrániť pred ransomwarem

31. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Dá sa to vôbec? Dnes máte vo vašej firme (malej, strednej či veľkej) dáta určite aspoň na dvoch miestach – na počítačoch a v cloude, napr. G Suite či Office 365. Zálohujete? Super! A ako? Pravdepodobne máte hardvér a k tomu zálohovací softvér. A predpokladáme, že súbory na G Suite (vrátane kalendárov či e-mailov) alebo Office 365 nezálohujete vôbec, všakže? A čo v prípade, že sa objaví hrozba ransomware a niektorý z počítačov vašich kolegov zostane zašifrovaný? Čtěte více

Big SafeBox Data a QNAP nabízejí zálohovací řešení ve shodě s GDPR

22. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a QNAP)
Společnost Big SafeBox Data zavedla ve Španělsku datové centrum QNAP NAS, aby mohla nabízet zálohovací řešení pro kanál QNAP ve shodě s nařízením GDPR. Čtěte více