Tým VMware společnosti Avnet: Více než virtualizované partnerství!

26. 1. 2015. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Avnet)
PR článek – Seznámili jsme se blíže s týmem VMware společnosti Avnet, který již od roku 2008 pomáhá svým partnerům a zákazníkům objevovat špičková řešení v oblasti virtualizace a cloudové intrastruktury. Jejich kvalifikovaný tým odborníků vám nejen dovede nabídnout osvědčená řešení, která významně zjednodušují oblast IT, stejně tak vám poskytne i flexibilní služby a proaktivní, osobní přístup k vašim potřebám.

Společnost Avnet je autorizovaným distributorem kompletního produktového portfolia společnosti VMware, díky čemuž tým VMware umožňuje podnikům přechod na cloudovou infrastrukturu a současně jim pomáhá zachovat jejich stávající investice do IT.

Kompletní servis od A do Z

Nad rámec kompletních distributorských služeb je VMware tým schopný svým obchodním partnerům poskytnout služby v mnoha oblastech. „Záleží nám na tom, abychom byli schopni našim partnerům nabídnout kompletní set služeb, které jim usnadní každodenní, nejen obchodní provoz; a to včetně podání pomocné ruky při uskutečňování jejich vlastních aktivit směrem ke  koncovým zákazníkům. Proto se snažíme být s nimi neustále v přímém kontaktu a na základě zpětné vazby „z terénu“ naše služby soustavně vylepšovat,“ řekl Petr Dostálek, VMware team leader v Avnetu.

Tým VMware poskytuje návrhy technického řešení pro virtualizaci dle potřeb a požadavků zákazníka stejně tak, jako odborné konzultace a předprodejní podporu v oblasti virtualizace. Umí přímo u zákazníka analyzovat jeho IT infrastrukturu pro virtuální prostředí a také implementovat a přizpůsobit virtualizační technologie VMware dle jeho potřeb a možností.

Rozsáhlé znalosti a zkušenosti celého týmu v oblasti implementace jednotlivých řešení doplňují hluboké technické znalosti v oblasti virtualizačních prostředí. Samozřejmostí jsou všechny nezbytné certifikace odborníků a podpora obchodních partnerů i koncových zákazníků. V  nabídce má Avnet kromě kompletního portfolia VMware i produkty třetích stran využívající virtualizační technologie této společnosti. Obchodní partneři a zákazníci mohou také využít vlastního testovacího democentra, kde mohou testovat všechny produkty společnosti VMware.

Zaměřeno na vzdělávání

Avnet se soustředí také na podporu partnerů prostřednictvím odborného vzdělávání:  „Jednou z našich priorit je podílet se na soustavném vzdělávání našich partnerů po profesionální stránce, proto pravidelně pořádáme obchodní a technická školení a semináře. Úzce spolupracujeme také s naším vzdělávacím střediskem Avnet Academy,“ upřesnil Petr Dostálek. „V tuto chvíli připravujeme například další ze série našich bezplatných VTSP technických Boot Campů, kde mohou naši partneři získat ucelený pohled o vybrané problematice a získají příslušnou akreditaci. Na nejbližším z nich, který se bude konat 19. února se budeme věnovat oblasti operations managementu. 26. února pak chystáme velkou akci zaměřenou na nové virtualizační produkty a řešení VMware. Na ní odtajníme účastníkům, co VMware označuje “magickým” číslem 6 v oblasti optimalizace, řízení, výkonnosti či optimalizace označované jako cloud, čímž bych chtěl všechny čtenáře srdečně pozvat,” dodal Dostálek.

Od roku 2009 drží společnost Avnet prestižní status VMware Authorized Training Center a poskytuje ve svých prostorách a na vlastním technickém vybavení kurzy společnosti VMware pod vedením profesionálních lektorů. „Naši lektoři, kteří jsou zároveň i členy týmu VMware, jako je Roman Těšík a Petr Dostálek, patří nejen mezi uznávané profesionály v oboru, ale také mezi absolutní špičky v českém prostředí,“ řekl Petr Hodboď, education manager společnosti Avnet. Kromě účasti na odborných kurzech, mohou navíc studenti po jejich skončení absolvovat i závěrečnou certifikaci v testovacím centru Avnet Academy a získat tak oficiální certifikát potvrzující nabité znalosti.

Více než virtualizované partnerství

Díky silnému mezinárodnímu zázemí společnosti Avnet a kvalifikovanosti týmu VMware tak získávají obchodní partneři a zákazníci přidanou hodnotu v podobě kompletní podpory jejich obchodních aktivit. „Řešení, která nabízíme, jsou vhodná pro společnosti všech velikostí, pomáhají snížit náklady, podporují růst podniku a současně šetří energii – finanční, lidskou i přírodní,“ uzavřel Oldřich Švábek, business unit manager sekce Virtualization společnosti Avnet, kam spadá právě také divize VMware.

Spojení značek Avnet a VMware nabízí svým partnerům více než virtualizované partnerství: představuje stabilitu, odbornost, flexibilitu, spolehlivost a profesionalitu.

Podobné články

Téma měsíce – Internet věcí

29. 3. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Pokud vás zajímají aktuality z oblasti Internetu věcí, jste na správném místě. Se svými případovými studiemi a komentáři se zapojily společnosti Avnet, Cisco, KPCS, O2 IT Services, SAP a Sophos a vy se tak dozvíte něco o využití IoT v průmyslu, v oblasti správy odpadů, bezpečnosti, extrémních závodů i průzkumu Marsu. Čtěte více

Prieskumník Marsu

23. 3. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Avnet Technology Solutions)
Spoločnosť Avnet použila model robotického vozidla na prieskum Marsu (rover), čím demonštrovala celkový obraz využitia IoT. Čtěte více

Tech Data dokončila akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet

1. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Společnost Tech Data dokončila akvizici divize Technology Solutions společnosti Avnet. Vznikl tak globální distributor IT řešení s nabídkou pokrývající širokou škálu řešení od datových center až po prvky chytré domácnosti s přesahem do oblasti distribuce s přidanou hodnotou. Čtěte více

Avnet a IBM spolupracují v oblasti internetu věcí

24. 2. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avnet)
Společnost Avnet uzavřela spolupráci se společností IBM s cílem urychlit uvádění IoT řešení na trh. Pod vedením svého týmu Technology Solutions bude společnost Avnet spolupracovat se společností IBM na vytvoření společné laboratoře Watson IoT v nově otevřeném globálním centru Watson IoT společnosti IBM v Mnichově. Avnet zařízení využije pro předvádění, demonstrace, vývoj a prodej inovativních IoT řešení. Čtěte více