Tři letní doplňky k chytrému telefonu

28. 5. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Sunnysoft)
Jaké doplňky k chytrému telefonu se budou hodit na dovolené? Jak uchránit smartphone před nástrahami vody, písku nebo pádů? Či jak dobít telefon na dlouhých výletech? Zde několik zajímavých tipů pro vaše zákazníky.

Ochranné vodotěsné pouzdro Krusell SEaLaBox

Asi nejdůležitějším doplňkem, který by na aktivní dovolené telefon uvítal, je pořádné vodotěsné pouzdro. Krusell SEaLaBox ochrání smartphone před nežádoucím vniknutím vody i písku. Hodí se pro většinu typů běžných chytrých telefonů i pro iPhone a díky němu pak lze fotit i natáčet video i pod vodní hladinou. V nabídce je v pěti barevných variantách.

Energie do zásoby

Pokud mimo civilizaci dochází baterka mobilu, chytrého telefonu nebo tabletu, řešením je solární outdoorová záložní nabíječka Solarmonkey Adventurer. Smartphone s ní lez dobít až dvakrát a klasický mobilní telefon až třikrát. Adventurer lze použít i pro dobití tabletu nebo iPadu ovšem jen z 25 procent jejich kapacity. Pro tento případ lze spíše využít produkty Powermonkey Extreme nebo Minigorilla. Akumulátor nabíječky přitom lze kromě slunce nabít i z USB nebo z běžné zásuvky. Kompaktní dvoupanelová nabíječka s interní polymerovou baterií o kapacitě 2500mAh váží 265 gramů a v balení je navíc i praktické outdoorové pouzdro pro uchycení nabíječky například k batohu i k ochraně proti vodě nebo nárazu.

Lightmonkey - svítilna k nabíječkám Powertraveller

Na cestách, zejména pod stanem, se jistě bude hodit 5V svítivá USB LED voděodolná a nárazuvzdorná svítilna Powertraveller Lightmonkey. Po připojení k nabíječce Powermonkey Extreme nebo Adventurer svítí až 33 hodin na jedno nabití. Ve stanu se stane rázem lampičkou, na kole světlometem a kreativitě se samozřejmě meze nekladou. Lze ji snadno proměnit i v čelovou svítilnu. Další možností je uchycení pomocí magnetu například přímo na tričko nebo košili.

Štítky: 

Podobné články

Jak přesvědčit zákazníka ke koupi smartphonu

5. 9. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Sunnysoft)
Proč si pořídit nadupaný smartphone? Podívejte se na pět pádných důvodů. Díky nim možná přesvědčíte zákazníky, kteří ho ještě nemají anebo ho stále odmítají. Čtěte více
Powertraveller Discovery

Sunnysoft: Powertraveller Discovery

24. 4. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Sunnysoft)
Powertraveller Discovery je záložní nabíječka na cesty v kompaktním a elegantním provedení. Má široké využití dobití mobilních zařízení a pohodlně zprovozní telefon, smartphone, MP3 či GPS. Čtěte více