Toshiba vyrobí notebook na míru již od 20 kusů

25. 12. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Toshiba)
Toshiba připravila B2B klientům možnost výroby a dodávky notebooků na míru. U byznysových řad přenosných počítačů si mohou firmy objednat hardwarové konfigurace, verze operačního systému a záruční podmínky, které si samy zvolí. Minimální odběr je přitom 20 kusů.

Díky tomu je možné objednat i konfigurace či modelové řady, které nejsou na našem trhu běžně v nabídce.

Každá modelová řada notebooků umožňuje integraci konkrétní skupiny hardwarových prvků. Na jednotlivé trhy se pak dostávají pouze některé varianty a konfigurace. Vzhledem k tomu, že se v našem regionu Toshiba nyní zaměřuje především na firemní zařízení, přichází s touto novou možností.

Jednotlivé firmy si mohou zvolit procesor, velikost operační paměti, typ a kapacitu pevného disku i další příslušenství, jako například LTE modem, jazykovou mutaci klávesnice, rozlišení displeje, verzi operačního systému Windows, případně mohou objednat přístroje bez operačního systému. V možnostech výběru je zahrnuta také volba poskytované záruky - dvouletá, tříletá, či ještě delší, onsite varianta s opravou u zákazníka, Záruka spolehlivosti s vrácením pořizovací ceny v případě poruchy výrobní vadou, nebo další speciální záruční nadstavby. Možnosti hardwarové konfigurace závisí vždy na platformě zvolené modelové řady, u které je možná implementace dané skupiny komponent.

Těší nás, že můžeme nyní společnostem nabídnout takový přístroj, který odpovídá jejich přesným požadavkům,“ řekl Tomáš Konečný, B2B account manager for digital products & services společnosti Toshiba pro ČR a Slovensko. „Celá řada firem používá svůj vlastní operační systém a jejich zaměstnanci pracující v terénu mají specifické potřeby konektivity nebo výpočetního výkonu. Takto mohou naši zákazníci nyní objednat dokonce i přístroje, které na českém trhu nejsou dostupné vůbec, jako například náš Chromebook.

V případě zájmu o výrobu notebooků Toshiba na míru je třeba, aby zákazník kontaktoval autorizovaného distributora, nebo zástupce společnosti, Tomáše Konečného, ohledně svých potřeb a individuální nabídky.

Štítky: 

Podobné články

Lama Plus je nejlepším distributorem Verbatimu v oblasti optických médií za rok 2024

9. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Lama Plus)
Na mezinárodní konferenci Verbatim Summit 2025, která se letos konala na Maltě, získala společnost Lama Plus prestižní ocenění Best Performance Optical Media 2024. Toto ocenění uděluje společnost Verbatim svým nejúspěšnějším partnerům za mimořádné prodejní výsledky a obchodní přínos v oblasti optických médií. Čtěte více

ATC obhájilo dvojici ocenění společnosti Epson

30. 4. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Distributor AT Computers obhájil loňská vítězství a opět získala dvě prestižní ocenění od společnosti EPSON. Společnost se konkrétně stala Největším distributorem hardwaru a Největším distributorem spotřebního materiálu. Čtěte více

ASBIS CZ má nyní v portfoliu produkty Lenovo

22. 1. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Distributor ASBIS CZ se zařadil mezi partnery společnosti Lenovo a od ledna 2025 tak ve svém portfoliu nabízí široké spektrum produktů tohoto výrobce. Čtěte více

Xerox se stane novým majitelem Lexmarku

13. 1. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Očekává se, že transakce mezi tradičními tiskárenskými společnostmi bude uzavřena ve druhé polovině roku 2025. Cena obchodu se pohybuje okolo 1,5 miliardy USD Čtěte více