Tieto prodává Google Apps

9. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tieto)
Společnost Tieto podepsala smlouvu se společností Google o zařazení cloudové sady kancelářských aplikací Google Apps do své nabídky služeb. Tieto tímto partnerstvím doplní stávající služby a otevře další možnosti pracovní mobility a efektivity.

Služby Google Apps zahrnují veškeré nástroje moderní komunikace, od e-mailu po sociální média. Tieto nabídka nyní zahrnuje komplexní sadu cloudových služeb, poskytovaných v soukromé, veřejné nebo hybridní formě. Tieto integruje cloudové služby do již existujících IT systémů a procesů svých zákazníků. Nově nabízenou aplikaci Google Apps budou také používat zaměstnanci společnosti Tieto na bázi koncepce „Vyberte si svůj vlastní nástroj“.

„Nyní můžeme společnostem poskytnout novou alternativu v jejich podnikání a v procesu transformace informačních technologií. Díky spolupráci s Google jsme udělali další krok k nabídce inovativních a flexibilních služeb v rámci cloudových ekosystémů, optimalizovaných pro potřeby našich klientů. V současnosti zaznamenáváme zvýšení poptávky firem po veřejných a hybridních cloudových službách vycházející ze změn ve využívání IT,“ řekl Kimmo Alkio, výkonný ředitel společnosti Tieto.

Tieto bude Google Apps prodávat v kombinaci s vlastními doplňujícími službami převážně na severském trhu.

Štítky: 

Podobné články

Luboš Tejkl, personální ředitel v Tieto Czech

Tieto Czech: Luboš Tejkl

16. 2. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tiote Czech)
Personálním ředitelem společnosti Tieto Czech se stal Luboš Tejkl. Odborník s více než dvacetiletou praxí a zkušenostmi s prací v zahraničí pomůže v Tieto Czech rozšířit stávající obchodní model společnosti. Čtěte více
Vlevo Martin Vrobel a Jan Rychtar

Tieto: Martin Vrobel a Jan Rychtar

22. 1. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Tieto)
Tieto posílilo vedení divizí ERP/SAP a Consulting & System Integration. Novým ředitelem divize ERP/SAP se stal od začátku letošního roku Martin Vrobel. Divizi Consulting & System Integration nově vede Jan Rychtar. Čtěte více