Synology uvedlo na trh serverové systémy RC18015xs+ a RXD1215sas

12. 6. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Společnost Synology představila high-availability serverové systémy RC18015xs+ a RXD1215sas pro podniky s velkými možnostmi rozšíření, odpovídajícím výkonem a zálohováním dat k určitému časovému okamžiku.

„V dnešní době je pro podniky klíčové zajistit neustálou provozuschopnost serveru, což umožňuje maximalizovat produktivitu a minimalizovat náklady. Díky konceptu high-availability clusteru představují RC18015xs+ a RXD1215sas úložné systémy pro podniky, které vyžadují stálý nepřetržitý provoz, možnosti rozšíření a komplexní nástroje na ochranu dat,“ řekl Michael Wang, produktový manažer Synology.

Ke klíčovým vlastnostem modelů RC18015xs+ a RXD1215sas patří:

  • Koncept high-availability clusteru: spojením dvou počítačových serverů a několika úložných jednotek do jednoho high-availability clusteru dosahují RC18015xs+ a RXD1215sas dokonalé spolehlivosti a dostupnosti dat. Služby jsou pomocí aktivní/pasivní struktury v případě nenadálého výpadku serveru automaticky přepnuty na jiný server.
  • Možnost rozšíření až na 180 disků (1 PB) pomocí RXD1215sas: k duálním počítačovým uzlům RC18015xs+ lze připojit až patnáct expanzních racků RXD1215sas, což znamená možnost rozšíření až na 180 disků a úložnou kapacitu přes 1 PB.
  • Technologie snímků umožňuje obnovu k časovému okamžiku: RC18015xs+ přináší technologii snímků, která podnikům umožňuje pořídit automaticky kopie dat k časovému okamžiku každých pět minut bez zatěžování systémových zdrojů a nastavit pravidla pro uchovávání až 256 hodinových, denních nebo týdenních bodů obnovy.
  • Ukládání nové generace: implementace systému souborů Btrfs na RC18015xs+ zavádí řízení kvót nejen pro uživatelské účty, ale i pro sdílené složky a dále též vestavěnou kontrolu integrity dat.

Kromě výše uvedených funkcí dosahují RC18015xs+ a RXD1215sas výkonu s propustností přes 2 270 MB/s a 355 400 IOPS, obsahují 8 GB ECC RAM (možnost rozšíření až na 32 GB), PCI Express 3.0 x8 slot pro instalaci 10GbE karty síťového rozhraní (NIC) a záložní hardwarové prvky (např. SAS moduly, SAS připojovací kabely, jednotky napájení), které zařízení chrání před selháním jednotlivých prvků.

RC18015xs+ a RXD1215sas jsou vybaveny webovým operačním systémem DiskStation Manager pro síťová úložiště, který obsahuje mnoho aplikací na zlepšení produktivity.

Synology na modely RC18015xs+ a RXD1215sas poskytuje pětiletou záruku a ve vybraných regionech také služby Synology Replacement Services (SRS).

Podobné články

Cisco představilo nová cloudová řešení včetně serverů pro hybridní provoz

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco představila nové způsoby, jak pomáhá zákazníkům urychlit digitální transformaci přesunem dalších prostředků do cloudu. Propojený, distribuovaný svět, ve kterém žijeme, je mnohem více než dříve závislý na cloudu a podnikové IT týmy se potýkají se zajišťováním optimální digitální zkušenosti kdekoli a kdykoli uživatelé potřebují přístup. Čtěte více

Schneider Electric uvedl na evropský trh stojanovou řadu Easy Rack

13. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Schneider Electric)
Řada Easy Rack je k dispozici v různých rozměrech a je navržena tak, aby se snadno a rychle instalovala a zároveň se dala snadno rozšiřovat, přizpůsobovat a doplňovat. Nabízí spolehlivý a cenově výhodný stojanový systém pro širokou škálu kritických aplikací, včetně síťových skříní, edge computingu a průmyslových prostředí, cloudových a kolokačních datových center. Čtěte více
Jiří Dobeš, Business Unit Manager divize Dell v DNS

DNS (Jiří Dobeš a Vladimír Havelka): Každý den chceme být o krůček lepší

9. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Maximum informací o divizi Dell ve společnosti DNS jsme pro vás získali díky možnosti vyzpovídat Business Unit Managera Jiřího Dobeše a Senior Consultanta Vladimíra Havelku. Hovořili jsme nejen o pohodové atmosféře v DNS a společné snaze se neustále zlepšovat, ale i o dopadu covidové pandemie, aktuálních trendech, produktových novinkách z portfolia Dellu i plánech do budoucna a mnoha dalších zajímavých věcech. Čtěte více

Dell EMC: úložiště PowerStore 500

30. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell EMC)
Společnost Dell Technologies zvyšuje výkon a rozšiřuje schopnosti podnikových úložných systémů Dell EMC PowerStore novým softwarem a možnostmi automatizace. Představuje také nízkonákladový model PowerStore 500 s výkonem a funkcemi podnikové třídy vhodný pro širší okruh podniků a způsobů využití. Čtěte více