SSD disky Samsung v počítačích od AT Computers se slevou

3. 10. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers ve spolupráci se společností Samsung, předním světovým výrobcem SSD disků, představila zajímavý projekt. Každý zákazník, který si zakoupí některý z počítačů uvedených značek, získá na SSD disk ze série 840 Evo nebo 840 Pro v něm osazený slevu až 20 %.

Každý zákazník, který nyní zakoupí PC sestavu značky AutoCont, Premio, Comfor nebo Triline, si v konfigurátoru na webu AT Computers může navolit osazení sestavy právě SSD diskem Samsung, který automaticky získá se zmíněnou slevou 20 %.

Samsung je jediný výrobce, který tyto disky vyrábí a kompletuje pod jednou střechou a navíc na tyto disky poskytuje záruku od tří do pěti let.

„Jsme velmi rádi, že můžeme na této speciální akci spolupracovat právě se společností Samsung. Její produkty patří mezi absolutní špičku na současném trhu SSD disků. Naši zákazníci tak získávají další možnost jak podpořit prodej PC a zlepšit si své obchodní výsledky s blížícím se koncem roku,“ komentoval spolupráci Pavel Becke, produktový manažer pro SSD disky Samsung u AT Computers.

Štítky: 

Podobné články

Marcin Gaczor, business development manažer v Kingstonu

Marcin Gaczor (Kingston): Distributorům a resellerům zůstáváme věrní

3. 12. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Kingston)
S Marcinem Gaczorem, business development manažerem společnosti Kingston, který má na starosti zastoupení značky na českém a slovenském trhu, jsme hovořili o nejnovějších trendech v segmentu operačních pamětí a úložišť. Zásadních novinek, které Kingston v nedávné době představil, nebo které brzy uvede na trh, je přitom více než dost… Čtěte více

Sandisk: SSD WD_BLACK SN8100

24. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sandisk)
Společnost Sandisk představila nový výkonný klientský SSD disk s technologií PCIe Gen 5.0. Tento špičkový interní SSD disk s rychlostí až 14 900 MB/s a kapacitou až 8 TB je určený pro náročné hráče, tvorbu digitálního obsahu a práci s umělou inteligencí. Čtěte více

Verbatim představil novinky pro ukládání dat

23. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
Společnost Verbatim na veletrhu Computex 2025 prezentovala širokou škálu nových produktů. Hlavní důraz společnost kladla na externí SSD disky a lifestylové mobilní produkty. Čtěte více

Kingston FURY uvedl na trh výkonné NVMe SSD Renegade G5 s PCIe 5.0

16. 5. 2025. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Značka Kingston FURY představila SSD disk Kingston FURY Renegade G5 s rozhraním PCIe 5.0 NVMe M.2 určený pro hráče a další náročné uživatele, kteří vyžadují maximální výkon. Novinka nabízí díky nejnovějšímu řadiči a paměti 3D TLC NAND rychlosti až 14 800 MB/s při čtení a 14 000 MB/s při zápisu dat. Čtěte více