Šrotovné i na systémy

12. 5. 2009. (redaktor: Milan Loucký, zdroj: )
Společnost eWay System zavedla šrotovné na systémy. Ten, kdo se rozhodne pořídit si eWay CRM integrovaný v Outlooku, obdrží dotaci na pořízenou uživatelskou licenci ve výši 1900 Kč.

Ten, kdo se rozhodne pořídit si CRM systém eWay CRM 3.0, dostane od eWay System dotaci 1900 Kč na pořízenou uživatelskou licenci. Firmy tak mohou ušetřit až několik desítek tisíc korun. Akce je určena zejména pro menší a střední firmy, které nemají CRM systém a často používají zastaralé systémy nebo excelovské tabulky. eWay CRM 3.0 je aplikace plně integrovaná do důvěrně známého prostředí Microsoft Outlook.
Dotace 1900 Kč na uživatele!
Dotace ve výši 1900 korun na každého uživatele se vztahuje na nákup systému eWay CRM 3.0. eWay-CRM je informační systém v rámci Microsoft Outlook pro malé a střední firmy, které poskytují služby na základě projektového řízení. Jedná se o kombinaci CRM (customer relationship management), PPM (project portfolio management) a jednoduchého DMS (document management system).
eWay 3.0 je aplikace, která má propracovaný systém pro řízení projektů včetně plné podpory workflow, bezpečnostní politiky a vylepšené agendy pro vedení obchodních aktivit. Je plně integrovaná v prostředí Microsoft Outlook a obsahuje i reportovací modul. Velkou výhodou eWay 3.0 je stabilita systému a ovládání z jednotného rozhraní Microsoft Outlook.