Spolupracujte s Heliosem na principu affiliate

20. 5. 2012. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Asseco Solutions)
V dubnu společnost Asseco Solutions spustila Affiliate program Helios založený na odměňování provizí za propagaci produktů prostřednictvím webových stránek. Program je určen pro vlastníky webových stránek, kteří chtějí jejich prostřednictvím vydělávat.

Principem spolupráce je zprostředkování obchodu ve prospěch provozovatele partnerského affiliate programu, společnosti Asseco Solutions. Odměnou za takto zprostředkovaný obchodní případ je zajímavá provize.

Partnerem programu může být kterýkoli externí subjekt, ať už fyzická osoba – podnikatel nebo právnická osoba, jenž se zaregistruje do partnerského affiliate programu Helios a souhlasí s obchodními podmínkami programu.

Po úspěšné registraci obdrží partner na e-mail, uvedený při registraci, bannery provozovatele programu, které poté umístí na své webové stránky.

Prostřednictvím bannerů si potenciální zákazník stáhne trial či demo verzi programu z rodiny systémů Helios. Pokud jej produkt zaujme a zakoupí jej, je partnerovi na účet připsána provize.

Mezi producenty ERP systémů v České republice je Asseco Solutions prvním, který využívá tento způsob partnerského prodeje svých systémů.

Podobné články

Gatema spoluzaložila společnost HELIOS Partner

18. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Gatema)
Hlavním cílem společnosti HELIOS Partner je stát se silným a spolehlivým partnerem jednoho z nejprodávanějších podnikových řešení v České republice, informačního systému HELIOS Green. Novou společnost Gatema zakládá společně s firmami ALDOR a INFO NOVA. Čtěte více

Rodina Helios se systémem Safír posiluje výrobu

24. 2. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Helios)
Svoji pozici mezi dodavateli systémů pro výrobní podniky posiluje nyní společnost Asseco Solutions. V únoru 2012 převzala kompletní tým pracovníků společnosti Arcon Technology a současně nabyla veškerá práva k systémům pro oblast výroby - Safír a Safír Plus, které jsou produkty Arconu. Čtěte více