Spolupracujte odkudkoliv s dotykovými displeji Optoma

23. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Interaktivní dotykové displeje Optoma se hodí do neustále se vyvíjejícího školního i korporátního prostředí. Stačí připojit prakticky jakoukoli webovou kameru, což dává například možnost vzdáleného propojení pomocí dvou předních aplikací pro videokonference Zoom a GoToMeeting.

Kreativní a interaktivní dotykové displeje Optoma jsou dostupné ve velikostech 65, 75” a 86”, vždy s rozlišením 4K UHD pro ostrý a živý obraz.

Týmová spolupráce je na nových modelech podpořena celou řadou funkcí, z nichž můžeme jmenovat např. možnost rozdělení obrazovky na dvě plnohodnotné pracovní plochy nebo integrovaný přehrávač kompatibilní s Android OS i Windows dostupný pomocí OPS slotu nebo externího vstupu.

K obsahu lze přistupovat také pomocí cloudových řešení Google Drive a OneDrive. Dále nechybí filtr modrého světla s certifikací TÜV Rheinland.

Na displeje je poskytována tříletá záruka formou výměny nového kusu do 48 hodin. Kontinutita provozu učebny, zasedací místnosti nebo jiného prostoru tak nemusí být narušena takřka vůbec ničím.

K dispozici je také široká nabídka originálního příslušenství. Pořídit lze např. OMPC slot-in PC s procesory Intel Core i5 nebo i7, které zobrazovačům dodá potřebný počítačový výkon i vlastnosti pro náročné vzdělávací a podnikové prostředí. Dále je k zakoupení např. nástěnný držák, univerzální mobilní stojan nebo Wi-Fi a Bluetooth modu.

LED panely a displeje

Distribuce ČR: 
AV Media , eD system a.s. , Image CZ
Video : 

Profilová karta firmy

Optoma Europe Ltd.

Optoma Europe Ltd.

Optoma je přední světový designer a výrobce projektorů, které získaly mnoho světových ocenění a svou kvalitou předčí očekávání každého uživatele. Portfolio zahrnuje projektory určené pro podniky, vzdělávání, profesionální audio / video a domácí zábavu. U produktu Optoma je kladen důraz na projekci křišťálově čistého obrazu bezkonkurenční kvality se začleněním nejnovější Technologie DLP od Texas Instruments.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

BenQ do velkoformátových displejů integruje snímače kvality vzduchu

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ rozšířila ve snaze o zajištění lepší ochrany uživatelů v době pandemie COVID-19 výbavu svých interaktivních panelů o snímače kvality ovzduší. Čtěte více

Huawei IdeaHub: Řešení pro chytré kanceláře

9. 11. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Entec Solutions)
IdeaHub pomáhá firmám zvýšit efektivitu zejména v době vyžadující práci na dálku a dodržování společenského odstupu. Inteligentní technologická novinka IdeaHub je navržena tak, aby usnadnila týmovou spolupráci v moderním pracovním prostředí. Čtěte více

ViewSonic usnadňuje používání vlastních zařízení pro pracovní účely

10. 9. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Nejnovější bezdrátové prezentační displejové řešení společnosti ViewSonic se skládá z komerčního 4K displeje CDE20 s úzkým rámečkem a bohaté nabídky softwarových nástrojů, které rozšiřují možnosti sdílení, spolupráce a řízení. Čtěte více

ViewSonic představil chytrou interaktivní platformu pro učebny

14. 4. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic představila novou 24" výukovou platformu ViewBoard Mini IFP2410. Připojením ke stávajícím projektorům může ještě více škol vytvořit inovativní výukové prostředí a proměnit učebnu z jednosměrného výukového prostoru v chytré interaktivní zázemí. Čtěte více