Spolupracujte odkudkoliv s dotykovými displeji Optoma

23. 3. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Optoma)
Interaktivní dotykové displeje Optoma se hodí do neustále se vyvíjejícího školního i korporátního prostředí. Stačí připojit prakticky jakoukoli webovou kameru, což dává například možnost vzdáleného propojení pomocí dvou předních aplikací pro videokonference Zoom a GoToMeeting.

Kreativní a interaktivní dotykové displeje Optoma jsou dostupné ve velikostech 65, 75” a 86”, vždy s rozlišením 4K UHD pro ostrý a živý obraz.

Týmová spolupráce je na nových modelech podpořena celou řadou funkcí, z nichž můžeme jmenovat např. možnost rozdělení obrazovky na dvě plnohodnotné pracovní plochy nebo integrovaný přehrávač kompatibilní s Android OS i Windows dostupný pomocí OPS slotu nebo externího vstupu.

K obsahu lze přistupovat také pomocí cloudových řešení Google Drive a OneDrive. Dále nechybí filtr modrého světla s certifikací TÜV Rheinland.

Na displeje je poskytována tříletá záruka formou výměny nového kusu do 48 hodin. Kontinutita provozu učebny, zasedací místnosti nebo jiného prostoru tak nemusí být narušena takřka vůbec ničím.

K dispozici je také široká nabídka originálního příslušenství. Pořídit lze např. OMPC slot-in PC s procesory Intel Core i5 nebo i7, které zobrazovačům dodá potřebný počítačový výkon i vlastnosti pro náročné vzdělávací a podnikové prostředí. Dále je k zakoupení např. nástěnný držák, univerzální mobilní stojan nebo Wi-Fi a Bluetooth modu.

LED panely a displeje

Distribuce ČR: 
AV Media , eD system a.s. , Image CZ
Video : 
Štítky: 

Podobné články

Huawei IdeaHub dodá nový rozměr meetingům i videokonferencím

24. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a DNS)
Společnost DNS u svých zákazníků boduje s nabídkou videokonferenčního řešení Huawei IdeaHub, které je aktuálně i na českém a slovenském trhu dostupné hned v několika variantách. Ačkoli nemusejí být konferenční řešení od Huawei oproti své některé konkurenci tolik známá, rozhodně mají co nabídnout a v mnohém dokonce příjemně překvapí. Čtěte více

Epson představil bezdrátové prezentační systémy kladoucí důraz na maximální jednoduchost

13. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Modely ELPWP10 a ELPWP20 umožňují uživatelům rychle a snadno připojit systémy a jedním kliknutím začít spolupracovat mezi jakýmkoli zařízením a projekční plochou. Čtěte více

Nové podnikové panely Philips zaujmou nejen systémem Windows 10 Pro

5. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: MMD Monitors & Displays)
Pro chytřejší spolupráci přichází Philips Professional Display Solutions s produktovou řadou displejů C-Line, která kombinuje funkce počítače s pohodlím nástěnné prezentační tabule. Díky tomu jsou nové displeje Philips C-Line vhodné pro jednací místnosti všech velikostí. Čtěte více

BenQ do velkoformátových displejů integruje snímače kvality vzduchu

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ rozšířila ve snaze o zajištění lepší ochrany uživatelů v době pandemie COVID-19 výbavu svých interaktivních panelů o snímače kvality ovzduší. Čtěte více